Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 73

Temat: Zapobieganie rozstępom w czasie ciąży

Cytat Napisał warzónka Zobacz post
    Jo nimóm żodnych rozstympów, chyba same widzicie.

Ty ni mosz rozstympów, bo przez kikanoście roków powoli rozciongosz bebech. A tako biydno dziołcha musi to w pore miesiyncy zrobić. I tak bydzie cud, że sie ji pympek nie rozwiąże.

- - - Dopisano - - -

A przi okazji: Na czym zrobiłeś taki rozmiar? Bracki, czy "czyrwony lelech" z biedronki?

Cytat Napisał klaudia88 Zobacz post
    ja sie smarowałam na mokrą skóre oliwką i używałam ziai oraz pharmaceris - zero rozstępów
    smarowałam się całą ciąże i długo po urodzeniu

a chyba skłonności mam do rozstępów , bo mam ich mnóstwo już od lat gimnazjalnych
    Klaudia to mosz je czy ich nie mosz ?
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

rozstepy

WITAM JA SZCZERZE POLECAM KREM ŻEL Z AVON PRZECIWKO ROZSTĘPOM MOJE KOLEŻANKI UŻYWAŁY I NIE MAJĄ NIC (madzia.oli@poczta.fm()mozna sie ze mna skontaktowac

Zadne kremy nie pomogą, jak ktoś ma tendencję do tego to raz a dwa masu masu też trzeba
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Mówią że wystarczy skórę masować
    Keta "skóre masować" tj. powiedziane w przenośni, przecież przez masowanie skóry masuje się przede wszystkim to co jest pod skórą.
    to se ne vrati a bylo to výborné!

ripostuje trzeba szorować się

A to też czerwony !

ukweli
    Guest
    Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Zadne kremy nie pomogą, jak ktoś ma tendencję do tego to raz a dwa masu masu też trzeba
    Na pewno lepiej się posmarować, niż nie. I ciekawe, że niektóre przy jednej ciąży nic nie mają, a przy kolejnej dużo. Tendencja? Nie sądzę.

No to od czego to zatem zależy ?

A to też czerwony !

ukweli
    Guest
    Od pecha.

toś mnie pocieszyła teraz

A to też czerwony !

Uprawnienia