Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Lokal w Cieszynie

Lokal w Cieszynie

Ilu z Was byłoby gotowych wynająć z kimś na spółkę jakiś lokal w Cieszynie. Przeglądając ogłoszenia widziałem same wielkie albo w wielkiej cenie.
    Myślicie, że taki "podział" lokalu na 2 firmy miałby prawo bytu :> Nie chodzi o biuro tylko o sklep. Oczywiście w zbliżonej branży Nie seks szop z tym takim co się katechizmy sprzedaje

Chcąc otworzyć sklep szukasz jakiegoś lokalu. Znajdujesz same duże lokale z wysoką ceną najmu (albo małe ale nadal z wysoką ceną ). Co myślisz na temat wynajęcia lokalu z jakąś firmą z podobnej branży. Np kafelki (ktoś ma dostęp do dobrych produktów w niskiej cenie) i wyposażenie łazienek (tak na szybko). Myślę, że teraz wiadomo o co mi chodzi

Chodzi mi o przeniesienie sprzedaży z internetu na lokalny rynek.
    Ostatnio edytowane przez syksyk ; 01-04-2014 o 20:27

był kiedyś taki pomysł na otwarcie kwiaciarni i sklepiku z upominkami w jednym lokalu, niestety nie wyszło, ale w sumie nie wiem dlaczego, teraz łączy się pokrewne branże by klient miał wszystko pod ręką w jednym miejscu więc z tego punktu widzienia pomysł jest ok, trzeba tylko poszukać uczciwych wspólników

A nie myślałeś o otwarciu lokalu z kimś na spółkę? Nie chodzi mi o dwie firmy w jednym lokalu tylko może poszukaj wspólnika. Jeszcze też zależy co oferujesz.

Moim zdaniem chcąc otworzyć własną działalność gospodarczą bądź cokolwiek innego warto jest zainwestować i kupić lokal pod działalność komercyjną, według mnie jest to na dzień dzisiejszy najlepsza lokata kapitału a zatem nawet jeżeli nie planujemy bądź nie mamy pomysłu na otworzenie działalności gospodarczej, zawsze dobrze jest zainwestować w taki lokal o ile mamy trochę pieniędzy które chcielibyśmy zainwestować
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 26-10-2015 o 09:52 Powód: linki

Chetnie podepne sie pod jakiś wspólny pomysł z wynajciem lokalu na pół ja potrzbuje ok. 19m2 na małą produkcj

Gorzej jak po jakimś czasie wspólnik ( współnajemca ) wykiwa cię, zrezygnuje z wynajmu części lokalu zostawiając cię na lodzie. W przeszłości spotkałam się z takim przypadkiem.

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał ibis Zobacz post
    Gorzej jak po jakimś czasie wspólnik ( współnajemca ) wykiwa cię, zrezygnuje z wynajmu części lokalu zostawiając cię na lodzie. W przeszłości spotkałam się z takim przypadkiem.
    Dlatego cały wic polega na tym, żeby wikiwać wspólnika wczesniej, zanim on cie wykiwa Kto pierwszy, ten lepszy
    Biznes po polsku

Uprawnienia