Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 157

Temat: Pobuuuudkaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Głównie wieś
    Wpisów
    131

Pobuuuudkaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

POBUDKA do moderatorów, adminów i innych gamoni co tu rządzą tym burdelem

Skoro już pozwalacie na wszechobecną reklamę na forum oraz szerzący się trolling to może łaskawie zmienicie regulamin, bo to się już nudne robi

A jak sie Wóm nie chce, to może byście dali jakie uprawnienia komu z tłumu co by reklamy przynajmniyj wywaloł
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Gdzie?Jak? Jakie reklamy?! Nic nie wiem O co chodzi Dawaj karabin Zaraz zastrzelę drania! Dawaaaaaaj!

witam mam pytanie
    organizowałam ostatnio akcję promocyjną dla restauracji (bezpłatna degustacja dla klientów) - był artykuł na ox i reklama na banerkach - płatna, opisałam też akcję na forum w zakładce WYDARZENIA, czy to jest twoim zdaniem ok czy nie ok ?

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    POBUDKA do moderatorów, adminów i innych gamoni co tu rządzą tym burdelem

Skoro już pozwalacie na wszechobecną reklamę na forum oraz szerzący się trolling to może łaskawie zmienicie regulamin, bo to się już nudne robi

A jak sie Wóm nie chce, to może byście dali jakie uprawnienia komu z tłumu co by reklamy przynajmniyj wywaloł
    Ostatnio edytowane przez Natalia3127 ; 05-04-2014 o 06:17

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Już wstałem i nie widzę reklam, chyba źle spałem ale sen miałem cudowny, cyganka mi się śniła na koniu, jak się obudziłem to cyganki już nie było ale koń stał
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Już wstałem i nie widzę reklam, chyba źle spałem ale sen miałem cudowny, cyganka mi się śniła na koniu, jak się obudziłem to cyganki już nie było ale koń stał
    wisiketa a koń czasem nie narobił pod siebie?
    PRZE PIERÓN

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał grand Zobacz post
    wisiketa a koń czasem nie narobił pod siebie?
    Jeszcze się nie zdażyło
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

krilady.
    Guest
    Ale, nie udawajcie, że niczego takiego tu nie ma. A te miliony linków firm wywożących nieczystości z Pcimia? Chyba o to chodzi arnice Chociaż Ci spamerzy to czasami fajne tematy wyciągają na wierzch...

Natalia, a co ma do rzeczy dana przez Ciebie reklama na głównej stronie oxa do tematu, jakby nie było reklamującego to wydarzenie? To nie usprawiedliwia ani nie raczej nie "pozwala" na takie działanie. Ale mi to akurat nie przeszkadzało Nawet sobie myślę, że czasem szkoda żeby jakieś takie wydarzenia umknęły....

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Tak, dokładnie o to mi chodzi Krilady I nawet nie chodzi o wklejanie linku w post bo to można czasem przeoczyć ale o bezczelne zakładanie tematów promujących siebie. Trzeba by zrobić tak - albo wszystkim wolno, albo nikomu nie można

- - - Dopisano - - -

O ten punkt regulaminu konkretnie:
    22. Posty, treści na blogu, nie mogą zawierać treści typowo reklamowych (oferujące sprzedaż towarów / usług / promocję firm).
    - - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Natalia3127 Zobacz post
    witam mam pytanie
    organizowałam ostatnio akcję promocyjną dla restauracji (bezpłatna degustacja dla klientów) - był artykuł na ox i reklama na banerkach - płatna, opisałam też akcję na forum w zakładce WYDARZENIA, czy to jest twoim zdaniem ok czy nie ok ?
    Forma, w jakiej napisałaś ten post jest dla mnie 100% reklamą.
    Nie jest to OK.

- - - Dopisano - - -

Oczywiście, możecie się ze mną nie zgadzać, generalnie mam to gdzieś
    Może Ci ci tu siedzą codziennie to tak tego nie widzą ale ja miałam kilka dni przerwy i zanim dotarłam do treści forum to się musiałam przez kilka reklam przebić
    Ale przyznam się, że już nie chce się tu wchodzić bo co temat to se każdy swoje usługi reklamuje. Potem jakieś kłótnie, niedomówienia. Burdel jednym słowem

- - - Dopisano - - -

Anarchia ni ma dobro
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał arnika Zobacz post
    O ten punkt regulaminu konkretnie:

- - - Dopisano - - -

Forma, w jakiej napisałaś ten post jest dla mnie 100% reklamą.
    Nie jest to OK.

- - - Dopisano - - -

Oczywiście, możecie się ze mną nie zgadzać, generalnie mam to gdzieś
    Może Ci ci tu siedzą codziennie to tak tego nie widzą ale ja miałam kilka dni przerwy i zanim dotarłam do treści forum to się musiałam przez kilka reklam przebić
    Ale przyznam się, że już nie chce się tu wchodzić bo co temat to se każdy swoje usługi reklamuje. Potem jakieś kłótnie, niedomówienia. Burdel jednym słowem

- - - Dopisano - - -

Anarchia ni ma dobro
    To znaczy że jak ja byłem na moim rowerku w Goleszowie i zjadłem pysznego kebaba to jest reklama? przecież moja focia Wam się podobała chyba wcześniej miałem to napisać w dziale POLECAM kebaba w ...
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie się ino cień podoboł

a reklamy, no cóż.. migają tu i ówdzie.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Uprawnienia