Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 157

Temat: Pobuuuudkaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Sacramento
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Natalia3127 Zobacz post
    witam mam pytanie
    organizowałam ostatnio akcję promocyjną dla restauracji (bezpłatna degustacja dla klientów) - był artykuł na ox i reklama na banerkach - płatna, opisałam też akcję na forum w zakładce WYDARZENIA, czy to jest twoim zdaniem ok czy nie ok ?
    Nie przejmuj się Nati. Niektórzy mają po prostu ORMOwskie zaciągi. Funkcjonariusze ORMO chodzili pijani po wsi i dokonywali inspekcji stodół (czy jest czysto, czy siano jest dobrze zabezpieczone itp.) Wystarczyło wziąć widły i gościa pogonić. Generalnie nie przejmować się

A OXowym pannom, przy całej sympatii, proponuję założyć pokój na onetowskim czacie. Nikt wam tam nie będzie przeszkadzał, będziecie sobie tam bez skrępowania szkrobać, a każdy będzie wyrażał stanowisko "jedyne słuszne". A i na OXie zrobi się bardziej przejrzyście. Tak więc korzyść będzie obopólna
    Ostatnio edytowane przez red john ; 05-04-2014 o 10:23
    Tyger, tyger, burning bright
    In the forests of the night,
    What immortal hand or eye
    Could frame thy fearful symmetry?

Cytat Napisał red john Zobacz post
    Nie przejmuj się Nati. Niektórzy mają po prostu ORMOwskie zaciągi. Funkcjonariusze ORMO chodzili pijani po wsi i dokonywali inspekcji stodół (czy jest czysto, czy siano jest dobrze zabezpieczone itp.) Wystarczyło wziąć widły i gościa pogonić. Generalnie nie przejmować się

A OXowym pannom, przy całej sympatii, proponuję założyć pokój na onetowskim czacie. Nikt wam tam nie będzie przeszkadzał, będziecie sobie tam bez skrępowania szkrobać, a każdy będzie wyrażał stanowisko "jedyne słuszne". A i na OXie zrobi się bardziej przejrzyście. Tak więc korzyść będzie obopólna
    Ale, że co? Że Twoim zdaniem regulamin powstał tak sobie dla ozdoby? Jeśli jest, umieścił go ox to nie należy go przestrzegać?
    A nawiązanie do ORMO jest tak adekwatne, że aż nie wymaga komentarza. Anarchistą jesteś?

A ślepota i wybiórcze reakcje moderatorów są żenujące.

ukweli
    Guest
    Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Anarchia ni ma dobro
    Dyć żeście wszyscy głosowali, że chcecie po staremu. Nie żeby miało coś się zmienić, ale wyraziliście swoje zdanie. Burdel ma być! Szastanie danymi osobowymi? No problem. Reklama? Mały pikuś. Ważne, że można pisać co komu do łba przyjdzie.

Cytat Napisał ukweli Zobacz post
    Dyć żeście wszyscy głosowali, że chcecie po staremu. Nie żeby miało coś się zmienić, ale wyraziliście swoje zdanie. Burdel ma być! Szastanie danymi osobowymi? No problem. Reklama? Mały pikuś. Ważne, że można pisać co komu do łba przyjdzie.
    Jo tam nie wiem ale jo myślała o czymś innym, że po staremu. I ani szastanie danymi nie było wymieniane jako problem ani reklama. Przynajmniej z tego co pamiętam

Po staremu to miało być co innego, a nie koniecznie b...el na kółkach
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

ukweli
    Guest
    Cytat Napisał Leni-wiec Zobacz post
    Jo tam nie wiem ale jo myślała o czymś innym, że po staremu. I ani szastanie danymi nie było wymieniane jako problem ani reklama. Przynajmniej z tego co pamiętam
    Jo pamiętom, że chodziło o nadzór admina i ograniczenie spamu i offtopów. Wszyscy godali, że admina nie chcą hehe. No to mocie.

A jak inaczej chcecie się pozbyć tego burdelu, jak nie za pomocą admina?

Jo tego nie pamiętam I ja chciałam administrację widywać...
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

ukweli
    Guest
    Jaaaa.... teraz sie okaże, że interpretację se każdy po fakcie dorobi.

na to wyglądowtedy działaliśmy pod wpływem emocji i okropnego stresu

A to też czerwony !

Jeserynoooo. Jak se to spomne co się wtedy działo ...
    Ale jo to ganc inaczej rozumiała. Jak co to trza odgrzać kotleta i głosować jeszcze raz. Znaczy albo ni. To i tak ni mo sensu. Admini nie zaglądają tu ku nam - maluczkim

Uprawnienia