Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 157

Temat: Pobuuuudkaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    To znaczy że jak ja byłem na moim rowerku w Goleszowie i zjadłem pysznego kebaba to jest reklama? przecież moja focia Wam się podobała chyba wcześniej miałem to napisać w dziale POLECAM kebaba w ...
    Nie o to mi idzie Keta .
    Chodzi mi o to, że jest różnica między poleceniem kogoś/czegoś a zrobieniem sobie samemu reklamy
    Zawsze polecaliśmy, na tym między innymi polega dyskutowanie na forum... tymczasem w chwili obecnej jest mniej polecających a więcej reklamujących siebie czy swoje usługi. Ja tak to właśnie widzę po krótkiej nieobecności na forum. I to właśnie mnie jakoś zniechęca od zaglądania na forum
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Sacramento
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Zawsze polecaliśmy, na tym między innymi polega dyskutowanie na forum...
    Ale jeżeli np. ja uważam, ze moje jest najlepsze, to co mam polecić? Polecam swoje i wtedy nie reklamuje, tylko szczerze polecam najlepsze (moim zdaniem)
    Tyger, tyger, burning bright
    In the forests of the night,
    What immortal hand or eye
    Could frame thy fearful symmetry?

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Red John - najlepsi nie muszą się polecać
    Do najlepszych się trafia bez reklamy
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Sacramento
    Wpisów
    2
    Red John - najlepsi nie muszą się polecać
    Do najlepszych się trafia bez reklamy
    No ale jak ktoś pyta na forum, to nieładnie byłoby nie pomóc

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Zawsze możesz pw napisać

Bywam na jeszcze dwóch forach tematycznych i nigdzie nie ma takiego rozbisurmanienia spamowego, jak tutaj.
    Po prostu są moderatorzy, którzy pilnują przestrzegania regulaminu.
    Wcale nie chodzi o zapędy ORMOwskie, ale o zwyczajne nie robienie ludziom wody z mózgu w stylu:

Użytkownik 1 (post nr 1): "Nie wiecie jaka firma sprzedaje najlepsze okna?"
    Użytkownik 2 (post nr 1): "O tak, kupiłem okna Nic Nie Widać i są najlepsze! Innych nie polecam!"

To po prostu wpychanie się z reklamą na krzywy ryj. Nie stać? Nie reklamuj.

Czym innym jest polecenie czegoś przez osobę, która jest już jakiś czas na forum, uczestnicz w jego życiu, niż kogoś, kto przychodzi tutaj i jedzie z grubej rury z reklamowaniem, bo nie nic innego do powiedzenia.

Sacramento
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Bywam na jeszcze dwóch forach tematycznych i nigdzie nie ma takiego rozbisurmanienia spamowego, jak tutaj.
    Po prostu są moderatorzy, którzy pilnują przestrzegania regulaminu.
    Wcale nie chodzi o zapędy ORMOwskie, ale o zwyczajne nie robienie ludziom wody z mózgu w stylu:

Użytkownik 1 (post nr 1): "Nie wiecie jaka firma sprzedaje najlepsze okna?"
    Użytkownik 2 (post nr 1): "O tak, kupiłem okna Nic Nie Widać i są najlepsze! Innych nie polecam!"

To po prostu wpychanie się z reklamą na krzywy ryj. Nie stać? Nie reklamuj.

Czym innym jest polecenie czegoś przez osobę, która jest już jakiś czas na forum, uczestnicz w jego życiu, niż kogoś, kto przychodzi tutaj i jedzie z grubej rury z reklamowaniem, bo nie nic innego do powiedzenia.
    Zgoda. Ale jakby tu był moderator, który faktycznie przestrzega regulaminu to miałybyście juz dawno bana za czat. Przejrzyjcie sobie tematy, a następnie Wasze niekończące się dyskusje o dupie Maryny. Tak więc apel o konsekwentnego moda, może Wam się odbić czkawką

halooo jaki czat Chodzi Ci o ostatni post To jest w dziale gry forumowe, posty nie są nawet liczone.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał Tortilla Zobacz post

przy czym moim zdaniem post natalii nt. pledana i degustacji jest mega reklamą i nie broni jej nawet to, ze się tu udziela. a banerek na stronie nic nie zmienia.....

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Nie o to mi idzie Keta .
    Chodzi mi o to, że jest różnica między poleceniem kogoś/czegoś a zrobieniem sobie samemu reklamy
    Zawsze polecaliśmy, na tym między innymi polega dyskutowanie na forum... tymczasem w chwili obecnej jest mniej polecających a więcej reklamujących siebie czy swoje usługi. Ja tak to właśnie widzę po krótkiej nieobecności na forum. I to właśnie mnie jakoś zniechęca od zaglądania na forum
    Dzięki bo myślałem że jestem w grupie zagrożonych.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia