Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1333 z 1333 PierwszyPierwszy ... 333833123312831323133113321333
Pokaż wyniki od 13,321 do 13,330 z 13330

Temat: Wolny temat - Twoja ostatnia przygoda, myśl, wrażenie, zwierzenie

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Krzaczek_Malin Zobacz post
    To zrób jak uważasz. Dla mnie religia jest tak samo ważna jak noe ważniejsza jak reszta lekcji. Twoj wybór.
    Ps. Może się nudzą bo nie mają dobrego przykladu w domu i rodziców nudzą te sprawy ogólnie? Akcja -reakcja. Moje się nie nudzą.
    Dokładnie, ale na reli nie uczą zgodnie z pismem świętym, dzieckom mówią że pochodzimy od małpy a pismo święte to mit, nic dziwnego że w księgarniach takie pisma święte leżą w dziale legendy i mity.
    W piśmie świętym pisze że rodzice powinni swiom dzieckom przekazywać wiedzę.

Co bardziej zbliża do Boga, chodzenie na religję czy czytanie pisma świętego w domu?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czytanie Pisma Św, Namiot Spotkania to jedno z najważniejszych spraw chrześcijan , co nie znaczy, że nauka religii nie jest potrzena i nie zbliża do Boga. Nie może być zamiennikiem ale dopełnieniem wiary i jej pogłębianiem owszem. Pierwsze słyszę, że na katechezie uczą sprzecznie z P. Sw. o pochodzeniu czlowieka. Nie wiem jak u Was ale u nas uczą, że Bóg stworzył swiat i czlowieka a teoria ewolucjii...cóż jest nauczana ale na innym przedmiocie. Na pewno nie na religii. Nie przesadzaj.
    A propo tego co piszesz o pochodzeniu czlowieka: https://youtu.be/JS13OGrJMQA
    POLECAM, widzialan kilkukrotnie.
    Ostatnio edytowane przez Krzaczek_Malin ; 06-09-2017 o 09:59

Mnie znów, na religii uczono, że Adam został ulepiony z gliny a Ewa z wyjętego żebra Adama. Potem zachciało im się skosztować Antonówki czy jakieś innej Papierówki i narodzili się Kain , Abel i Set a potem powstało słowo kazirodztwo. O żadnych małpach nie było mowy.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Dokładnie, ale na reli nie uczą zgodnie z pismem świętym, dzieckom mówią że pochodzimy od małpy a pismo święte to mit
    Proponuję zatem, żeby kolega posłał dzieci na lekcje religii, chociażby po to, aby mieć sprawdzone informacje z pierwszej ręki czego tam uczą, bo telewizja kłamie.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

I co, dzieci zadecydowały za rodziców?

Co u Was? Jesień idzie?

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    I co, dzieci zadecydowały za rodziców?

Co u Was? Jesień idzie?
    Ja chodzę na religię
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To dobrze, że chodzisz a dzieci dalej się nudzą?
    No i w końcu napisz skad te info o tych małpach. Ciekawi mnie ten wątek w jego powiązanie z nauką religii.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    To dobrze, że chodzisz a dzieci dalej się nudzą?
    No i w końcu napisz skad te info o tych małpach. Ciekawi mnie ten wątek w jego powiązanie z nauką religii.
    Chcesz abym został twoim spowiednikiem?.
    Dziecka są szczęsliwe że nie chodzą na relę, nie będą wysłuchiwać że chodzenie do kościoła czy na religię jest ważniejsze od czytania Nowego Testamentu w domu.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo bym chciała. Aż mnie ciary przeszły na te pokuty, które byś mi zadał.

A tak na poważnie...skoro wiedziałeś, że i tak na religię chodzić nie będą i są szczęśliwie z tego powodu to po co zadałeś pytanie tutaj na forum. Dla zasady: wywołam burze tym tematem bo dawno tu dymu nie było?

Bez sensu trochę..

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Bardzo bym chciała. Aż mnie ciary przeszły na te pokuty, które byś mi zadał.

A tak na poważnie...skoro wiedziałeś, że i tak na religię chodzić nie będą i są szczęśliwie z tego powodu to po co zadałeś pytanie tutaj na forum. Dla zasady: wywołam burze tym tematem bo dawno tu dymu nie było?

Bez sensu trochę..
    Dla mnie bez sensu to jest posyłanie dzieci na religię.
    Gdy słysze co papież głosi, to się zastanawiem jak ciemny musi byc naród aby dalej uczestniczyć w jego szopkach
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia