Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1237 z 1337 PierwszyPierwszy ... 2377371137118712271235123612371238123912471287 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,361 do 12,370 z 13369

Temat: Wolny temat - Twoja ostatnia przygoda, myśl, wrażenie, zwierzenie

To pochwal się kiedy pępkowe

- - - Dopisano - - -

a czy piękne - to są wielkie krowy- brzydkie nie są, ale każdy ma inne upodobania
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Tylko broń Panie Boże nie pożyczaj autka wnuczkom, bo ci z niego zrobią bulbulator.

Za młody na wnuki jestem, musiałbym mieć jakieś 14 lat jak by mi sie urodziło i moje dziecko też urodzić w takim wieku

Toś ty jest taki młody? Ja myślałem, żeś tak stary jak twój kumpel od frytek. W przybliżeniu jesteś mój rocznik.

Kajów koło Gdziejowa
    Widzisz, lepiej nie myśl bo ci to źle wychodzi

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    W przybliżeniu jesteś mój rocznik.
    Baju baju bajeczki, ty jesteś tylko rok młodszy ode mnie
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    ..... ty jesteś tylko rok młodszy ode mnie

Jak by miało by tak być, to paru-nastu lat miał bym w domu zakupioną urnę. O wiele bliżej mi do naliksa niż do ciebie...... chyba że naliks się ze swoimi "rokami czai".
    Ostatnio edytowane przez Ki-koker ; 12-11-2015 o 20:22

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    Jak by miało by tak być, to paru-nastu lat miał bym w domu zakupioną urnę. O wiele bliżej mi do naliksa niż do ciebie.
    Nie opowiadej mi takich bajeczek bo mie na spani biere
    Zresztą czytając twoje posty można odnieść wrażenie że jesteś statecznym osiemdziesięciolatkiem
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

czeluściach foruma
    Mi się ta Meriva nawet podoba... Mogłaby mieć jeszcze 7 miejsc...

Uprawnienia