Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 1333 PierwszyPierwszy 1234513531035031003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 13330

Temat: Wolny temat - Twoja ostatnia przygoda, myśl, wrażenie, zwierzenie

Cytat Napisał warzónka Zobacz post
    Jak tak mało godo to to jest super materiał na męża bo sie z babóm nigdy nie powadzi.

Ich kłótnia mniej więcej będzie tak wyglądała.

- - - Dopisano - - -

A jo sie tak wadzym z mojóm ślubnóm

Nie powadzi ani nie porozmawia Ja tam wolę takiego co mówi co myśli i chętnie rozmawia
    Powadzić też się czasami trzeba ażeby nudą nie wiało

A tam, kłótnia małżeńska nie jest taka ciekawa, mi sie najbardziej podoba jak sie baby między sobą wadzóm, to je uciechy co nie miara.

to se ne vrati a bylo to výborné!

A tam, kłótnia małżeńska nie jest taka ciekawa, mi sie najbardziej podoba jak sie baby między sobą wadzóm, to je uciechy co nie miara.

Ale jak się biją to to już jest śmieszne, więcej wrzasku i szarpania niż obijania buźki

A mi sie to podobo jak se baby do szkutów skoczóm.

M53
    Guest
    Założyłeś ten temat , bo wydaje Ci się, że będzie inaczej jak w "ostatnim poście". Na razie nie widzę różnicy. Spadam, nie lubię powtórek z rozrywki i pouczania jakie emotki i kiedy mam wklejać. PA- Powodzenia.

PS. Wklejanki też się nie różnią, niestety.

A mi sie to podobo jak se baby do szkutów skoczóm.
    Hehe ja tam wolę jak się nikt nie bije i nie wrzeszczy Wystarczą mi sąsiedzi, którzy codziennie się kłócą a ja tego słucham zza ściany

Cytat Napisał M53 Zobacz post
    Założyłeś ten temat , bo wydaje Ci się, że będzie inaczej jak w "ostatnim poście". Na razie nie widzę różnicy. Spadam, nie lubię powtórek z rozrywki i pouczania jakie emotki i kiedy mam wklejać. PA- Powodzenia.

PS. Wklejanki też się nie różnią, niestety.
    Założyłem ten temat żeby w ostatnim poście nikomu nie przeszkadzać gdyż do ostaniego postu już nie mam zamiaru wchodzić.

Nie podobają Ci sie te wklejanki? Kwantkowi, Luckowi , Kecie nikt nic nie mówi a wklejają ich chyba jeszcze więcej niż ja.

Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    Hehe ja tam wolę jak się nikt nie bije i nie wrzeszczy Wystarczą mi sąsiedzi, którzy codziennie się kłócą a ja tego słucham zza ściany
    Ha ha mam to samo. Częste odgłosy słyszę też za ścianą.

- - - Dopisano - - -

Założyłem ten temat żeby w ostatnim poście nikomu nie przeszkadzać gdyż do ostaniego postu już nie mam zamiaru wchodzić.

Nie podobają Ci sie te wklejanki? Kwantkowi, Luckowi , Kecie nikt nic nie mówi a wklejają ich chyba jeszcze więcej niż ja.

Mnie się podoba wątek.

Cytat Napisał kochana Zobacz post
    Ha ha mam to samo. Częste odgłosy słyszę też za ścianą.
    Biegające dzieci mi nie przeszkadzają ale jednak jak ktoś po sobie wrzeszczy i wyzywa drugą osobę a ja nic nie mogę zrobić tylko słuchać tego to to nie jest przyjemne. To widzę, że Ty też masz "nadpobudliwych" sąsiadów

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał kochana Zobacz post
    Mnie się podoba wątek.
    Ja jestem też jak najbardziej za ale już to na początku pisałam Czuję się tu swobodnie i nikt się mnie nie czepia

Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    Biegające dzieci mi nie przeszkadzają ale jednak jak ktoś po sobie wrzeszczy i wyzywa drugą osobę a ja nic nie mogę zrobić tylko słuchać tego to to nie jest przyjemne. To widzę, że Ty też masz "nadpobudliwych" sąsiadów

Powiem Ci, że kiedyś miałam takie "dzieci" sąsiadów, które do 23 biegały non stop. Ja jestem cierpliwa, ale poprostu czasem nie dało się wytrzymać. Na szczęście się skończyło, ale teraz znowu słyszę odgłosy "miłości"... I jak tu żyć ha ha Ale, kupiłam sobie słuchawki bezprzewodowe do tv, więc daję radę.

Uprawnienia