Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 347 z 1337 PierwszyPierwszy ... 247297337345346347348349357397447847 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,461 do 3,470 z 13369

Temat: Wolny temat - Twoja ostatnia przygoda, myśl, wrażenie, zwierzenie

To widać czarno na białym do kogo oświecenie nie doszło w poście nr. 3459
    to se ne vrati a bylo to výborné!

Hola hola hola! Moi drodzy! A gdzie "szerzymy miłość" i takie tam duperele?

Ja cały czas szerze miłość ale czerwona kultura w poście nr. 3459 pokazała oświecenie i kulture forumowania.

widzisz shel to taki typ czlowieka pod pokrywką - i ja zaś niby coś złego haha

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    - - - Dopisano - - -

do mózgu co nie którym też by mogło dotrzeć
    A co żle powiedziałam ? Niektórym oświecenie jest potrzebne, swoje horyzonty myślowe trzeba zawsze poszerzać i rozjaśniać. Ale to fakt może dla niektórych być zbyt skomplikowane
    Przeciętnie ogarnięta osoba, bez rozbudowywania tego zdania powinna wiedzieć o co chodzi. I nie tupać nóżką.
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 04-06-2014 o 16:49
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Osyłam Waszą Swiątobliwość do postu 3459 i widać kto zaczął .

Niech się Wasza Nietykalność przejdzie pieszo na Jasną Góre to może nienawiść do innych ludzi wiatr ze łba wywieje.
    Ostatnio edytowane przez warzónka ; 04-06-2014 o 16:50

Aga, ale spójrz. Sama rzuciłaś tekstem "do mózgu co nie którym też by mogło dotrzeć" i wszyscy wiedzą do kogo ta aluzja. Więc teraz wg mnie nie powinnaś zrzucać winy na warzónkę

No i teraz możecie na mnie naskoczyć że kogoś bronię

człowieku T czytać nawet nie potrafisz- ten post do którego odsyłasz to jest ten co tu w cytata wziełam. Ogarnij się i pędż do ko-nki po miłość , bo coś Ci jej zaczyna brakować

Koteczku jak miłośc to miłośc, pokojowe trzeba przyjmować na klatę co się dzieje i miłością się leczyć
    - - - Dopisano - - -

Cytat Napisał She6L Zobacz post
    Aga, ale spójrz. Sama rzuciłaś tekstem "do mózgu co nie którym też by mogło dotrzeć" i wszyscy wiedzą do kogo ta aluzja. Więc teraz wg mnie nie powinnaś zrzucać winy na warzónkę

No i teraz możecie na mnie naskoczyć że kogoś bronię

A to do niego ? sSzczerze powiedziawszy ja go tu nawet nie zauważam Dla mnie to jest do ogółu, że każdemu się przyda.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

No takie odniosłam wrażenie jeśli to nie było kierowane do niego, to be my guest

a co tylko on tu na tym forum siedzi ? I tylko on jest poza forum ?Pępkiem świata i oxa to on nie jest

A to też czerwony !

To dziwne, bo ja do Ciebie też nic nie pisałem i traktuje Ciebie jak powietrze.

Jeśli nie uczęszczałaś do przedzkola to nadrób straty w przedszkolu wieczorowym bo tam uczą stawiania pierwszych kroków i współżycia w społeczeństwie.

Uprawnienia