Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Temat: Kochanie

A może problem tkwi w tym, ze boicie się tych z klasą, inteligentnych i ładnych .... Bo myślicie ,że jest haczyk, że to nie dla Was, że nie maszie szans.... Wiecie ile takich kobiet jest samych? Głównie przez Wasze tchórzostwo...

Raczej odwrotnie to ma brzmieć
    A może nie, zależy do kogo się zwracasz?
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 30-04-2014 o 21:08
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    Chyba do facetów...

Ja też kiedyś usłyszałam: z ładnej miski się nie najesz. Było to przykre, poczułam się jak jakaś gorsza, taka której to tak na poważnie nie można wziąć. Ale, suma sumarum chyba dobrze, bo to nie był człowiek dla mnie....A teraz ma żonę i też ładną, nawet bardzo

- - - Dopisano - - -

A tak w ogóle nie można podać jednej definicji kochania, miłości.... Kochać można na wiele sposobów i to tak prawdziwie

ja uważam ze to faceci się boją takich babek z klasą, inteligencją.
    Są za mądre, za sprytne dla nich, wyglądają na silne, nie potrzebują oparcia i faceci tchórzą .

- - - Dopisano - - -

A kochać to fakt można różnorako ,ale szacunek to podstawa.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Oczywiście, że można kochać na wiele sposobów, tylko,że zawsze chcemy tej miłości odwzajemnionej, pełnej...
    A do tego często droga kręta i wyboista... nieraz przypomina komedię omyłek

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    ja uważam ze to faceci się boją takich babek z klasą, inteligencją.
    Są za mądre, za sprytne dla nich, wyglądają na silne, nie potrzebują oparcia i faceci tchórzą .

- - - Dopisano - - -

A kochać to fakt można różnorako ,ale szacunek to podstawa.
    Właśnie o to mi chodziło...

M53
    Guest
    Takich babek boją się mięczaki a prawdziwi mężczyźnie podejmują wyzwanie i nie boję się silnych kobiet. Tacy mężczyżni znają swoją wartość i potrafią docenić wartość kobiety.

kwantq
    Guest
    Cytat Napisał M53 Zobacz post
    Takich babek boją się mięczaki a prawdziwi mężczyźnie podejmują wyzwanie i nie boję się silnych kobiet. Tacy mężczyżni znają swoją wartość i potrafią docenić wartość kobiety.
    Super M53

Cytat Napisał M53 Zobacz post
    Dokładnie też tak uważam

- - - Dopisano - - -

odgapiłam oklaski od Kwantka
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

M53
    Guest
    Dzienks.... ja już trochę przeżyłam i poobserwowałam dosyć sporo relacji, zachowań mężczyzn, kobiet, par... na własnej skórze też trochę
    A tu na forum tez można zaobserwować i wyczuć jacy prawdopodobnie mężczyźni kryją się za nickami.
    Jedno wiem... prawdziwy mężczyzna, silny mężczyzna nie ubliży kobiecie publicznie, nie wyzwie nawet wtedy, kiedy ona zalezie mu za skórę... to nie honor dla niego

Uprawnienia