Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11192021
Pokaż wyniki od 201 do 205 z 205

Temat: Co mi w duszy gra

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post

Fajna sprawa z jednym ale , mam powyżej chu.. tych politykierów . Nie wierzę w żadne ich słowo , nie lubię i nienawidzę sięgać po rynsztok , szambo czy jak kto woli , jeden ch,, . Dość polityki ,polityków i całej tej obłudy , bynajmniej ja tak mam
    Dobre wychowanie polega nie na tym, że nie oblejesz obrusa sosem, lecz na tym, że nie zauważysz, kiedy to zrobi ktoś inny.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    I ja to szanuję, mam nadzieje że nie jesteś faryzeusz, a co mi tam, mamy demokrację i piszemy co chcemy. amen
    Cytat Napisał kwantan Zobacz post
    Fajna sprawa z jednym ale , mam powyżej chu.. tych politykierów . Nie wierzę w żadne ich słowo , nie lubię i nienawidzę sięgać po rynsztok , szambo czy jak kto woli , jeden ch,, . Dość polityki ,polityków i całej tej obłudy , bynajmniej ja tak mam

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Dodam tylko że ja mam na opak, jak się nasłuchałam tych polityków to takiej mocy dostaje że góry bym przenosił😁.
    Ostatnio zauważyłem że kierowca busa zmieniał kanał radiowy gdy były wiadomości, przyfilowałem go i zrozumiał że będzie dla niego lepiej jak nie będzie się bawił radyjkiem. Ale dwa koła musiał wymienić, dodam że opony były łyse

Wysłane z mojego HTC Desire 816 przy użyciu Tapatalka

- - - Dopisano - - -

http://amview.wixsite.com/andrzejmil...htbox=imageamf
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia