01 maja zapraszamy Was do Klubu Studenckiego Panopticum. Tej nocy na scenie pojawią się Solar z Białasem.

Supporty:
1. ARO 033 CN (Cieszyn)
2. W96 (Cieszyn)
3. TheIntruders (Cieszyn)

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1387807931441631

Bilety w przedsprzedaży:
Pula nr 1 15 zł (50 szt.)
Pula nr 2 20 zł (100 szt.)
W dniu koncertu i bitwy (bramka) 25 zł.
Punkty i start przedsprzedaży:
Chrom Cieszyn, ul. Głęboka 20
Klub Studencki Panopticum, ul. Bielska 66
Salon Fryzur Kameleon Skoczów, ul. Bielska 15

BONUS! *BÓJ O GRÓD
Pełna nazwa miała brzmieć: Freestylowy Bój O Gród Nad Olzą, ale to byłoby za długie...
Eliminacje do finałowej bitwy freestylowej poprzedzą koncert Solara i Białasa.

Ilość zawodników: minimum 10, max. 30.
Sędziowie: Solar i Białas.
Wpisowe: 10 zł.
System rozgrywki: pucharowy.

Finał bitwy odbędzie się 30 maja.
Zwycięzcę wyłonią: (wkrótce)

Nagrody dla zwycięzcy Boju O Gród:
1. Bon o wartości 150 PLN do wykorzystania na zakup odzieży w ControlShop.pl/Chrom Cieszyn. Nagrodę ufundował: Controlshop.pl

2. 100% kwoty uzbieranej z wpisowego!

3. Lot balonem nad powiatem cieszyńskim ufundowany przez Flying Chicken Restaurant ze Skoczowa!

Zgłoszenia przyjmujemy mailem (bigbang.poland@gmail.com) lub w Klubie Panopticum do dnia 20 kwietnia 2014 r.

Partnerzy wydarzenia:
Big Bang PL – www.BigBang.com.pl
ControlShop - www.ControlShop.pl
Flying Chicken Restaurant - www.flyingchicken.pl
Chrom Cieszyn, ul Głęboka 20
3/4 UDGS (nagłośnienie) – www.34udgs.pl
Zajazd "Trzech Braci" - www.trzechbraci.pl

Patronat medialny:
Portal OX.PL - www.ox.pl
Portal Halo Cieszyn - www.halocieszyn.pl
Portal Gazeta Codzienna - www.gazetacodzienna.pl
Poludniowy Informator Coolturalny - www.napoludniu.info
Portal Kultury i Life`stylu BB365.info - www.bb365.info
Wiadomości Ogólnopolskie 24 - www.wo24.pl
Dla Studenta - www.dlastudenta.pl
LiveOnStage - www.liveonstage.pl
Silesia Crime - www.silesiacrime.com
SilesiaAllTime - www.silesiaalltime.eu
Portal RapDuma - www.RapDuma.pl
Portal RapFundament - www.RapFundament.pl
Portal RespectHH - www.RespectHH.pl
Hip-Hop pl - www.Hip-Hop.pl
Wolne Style - www.wolnestyle.pl