Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Temat: Gdzie nakarmić wegetarian ;>

Głównie wieś
    Wpisów
    131

Gdzie nakarmić wegetarian ;>

Otóż, przyjadą do mnie goście - wegetarianie
    I trzeba by ich było wziąć kaj do jakij knajpy tylko, że... hmm... z jedzeniem dla wegetarian
    Chodzi mi o restauracje gdzie w menu są dania wegetariańskie. Nie chodzi mi o alternatywę - pstrąg czy smażony ser bo to już kapke z mody wyszło, a w zeszłym roku tylko to miały do zaoferowania cieszyńskie restauracje (ale też się przyznam, że za bardzo z nimi nie łaziłam po knajpach więc boroki jadły sałatki i pluły kurczokym).
    W ogóle to żywić wegetarian to je sztuka
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

swoje żarcie niech przywiozą ze sobąalbo niech pokażą Ci co się wazi
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Ale właśnie o to chodzi, że jo ni móm zamiaru im warzić
    Zresztóm w knajpach óni zawsze płacóm to co ich bedym na swój koszt żywić
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

sami będą sobie wazić.. a Ty tylko będziesz podglądać co to za cuda robią
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Otóż, przyjadą do mnie goście - wegetarianie
    I trzeba by ich było wziąć kaj do jakij knajpy tylko, że... hmm... z jedzeniem dla wegetarian
    Chodzi mi o restauracje gdzie w menu są dania wegetariańskie. Nie chodzi mi o alternatywę - pstrąg czy smażony ser bo to już kapke z mody wyszło, a w zeszłym roku tylko to miały do zaoferowania cieszyńskie restauracje (ale też się przyznam, że za bardzo z nimi nie łaziłam po knajpach więc boroki jadły sałatki i pluły kurczokym).
    W ogóle to żywić wegetarian to je sztuka
    Skoczów ul. Cieszyńska 25...duży budynek obok stacji BP...

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Dzięki amator
    Właśnie słyszałam, że w Skoczowie macie knajpę dla wegetarian ale nie byłam pewna na 100%

Patrzcie, taki Skoczów może a Cieszyn?

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Dzięki amator
    Właśnie słyszałam, że w Skoczowie macie knajpę dla wegetarian ale nie byłam pewna na 100%

Patrzcie, taki Skoczów może a Cieszyn?
    Nie byłem tam ...ale wiem ze jest na pewno...bo mieszkam niedaleko...

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał amator Zobacz post
    Nie byłem tam ...ale wiem ze jest na pewno...bo mieszkam niedaleko...
    ale jest jeszcze w Skoczowie restauracja Karet...ul. Ustrońska...jest to jadłodajnia gdzie również serwują dania wegetariańskie na wagę...

Ja byłem i polecam czasem fajne sniadanie idzie zjeść.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Kiedy mają przyjechać wegetarianie? bo mi trzeba trawę kosić, a tam same rarytasy na zagrodzie i to za darmo. Nie wiem ile jedzą i czy dużo ich jest bo mam mały ogród, ale pogadam z sąsiadami.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Kiedy mają przyjechać wegetarianie? bo mi trzeba trawę kosić, a tam same rarytasy na zagrodzie i to za darmo. Nie wiem ile jedzą i czy dużo ich jest bo mam mały ogród, ale pogadam z sąsiadami.
    ...ani to śmieszne i smaczne też nie jest...do tych sianokosów dorzuć kilka glist co może złapiesz po sianokosach...wtedy może będzie smaczniejsze...

Uprawnienia