Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: Gdzie nakarmić wegetarian ;>

Keta, SUPER POMYSŁ, ja mam duży ogród a u mnie trawa po kolana , niech przyjdą do mnie te trawożerce, zapraszam.
    to se ne vrati a bylo to výborné!

szpinak ponoć dobry jest
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał amator Zobacz post
    ...ani to śmieszne i smaczne też nie jest...do tych sianokosów dorzuć kilka glist co może złapiesz po sianokosach...wtedy może będzie smaczniejsze...
    Glisty już mo pewnie wyjedzóne, ino trowa sie łostała

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Przezabawne
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

się chopy dorwały do klawiatury, trzeba im wybaczyć.... a szpinak jest zdrowy i dla wszsytkich ponoć. Choć ja tego nie trawię :/
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    się chopy dorwały do klawiatury, trzeba im wybaczyć.... a szpinak jest zdrowy i dla wszsytkich ponoć. Choć ja tego nie trawię :/
    ...a że mlecze tez puszczają soki, to i żadnego jogurtu czy śmietanki do szpinaku i innego zielska nie trza...SMACZNEGO...

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    szpinak ponoć dobry jest
    Czosnek niedźwiedzi, mlecze, pokrzywy, sałata, szczypiorek, rabarbar to same witaminy, i kiełki ale to już z domowej kuchnijak przyjadą później to jeszcze wyrośnie biała rzepa
    ogórki, rzodkiewka (lucynka) już niemogę się doczekać.

- - - Dopisano - - -

Jeszcze zapomniałem o naszym pospolitym ,,chwaście'' ale to tylko ci co niewiedzą jakie ma właściwości to nazywają go chwastem.
    Skrzyp polny
    -
    zastosowanie Wyciągi ze skrzypu mają szerokie zastosowanie w leczeniu wielu dolegliwości i schorzeń przebiegających z infekcją i/lub krwawieniem. Wykorzystuje się go przede wszystkim we wspomaganiu leczenia lub rekonwalescencji w takich przypadkach jak:
    • gruźliza
    • krwawienie
    • schorzenia nerek
    • choroby pęcherza moczowego
    • gnijące rany
    • wrzody
    • bóle artretyczne
    • reumatyzm
    • nerwobóle
    • zapalenie pęcherza moczowego

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sacramento
    Wpisów
    2
    Smażony syr jest prawie w każdej knajpie. No chyba, że są weganami. W takim układzie trzymalbym się od nich z daleka, jak od każdego świra.
    Tyger, tyger, burning bright
    In the forests of the night,
    What immortal hand or eye
    Could frame thy fearful symmetry?

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał red john Zobacz post
    Smażony syr jest prawie w każdej knajpie. No chyba, że są weganami. W takim układzie trzymalbym się od nich z daleka, jak od każdego świra.
    Statystyki mówią że oni są mniej szkodliwi.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Statystyki mówią że oni są mniej szkodliwi.
    Smiem w to wątpić, znam pewną wegetariankę, która pracuje w fundacji zajmującej się adopcją zwierząt domowych a do rasy ludzkiej nastawiona jest jak czarna wdowa.

Ostatnio edytowane przez warzónka ; 22-04-2014 o 15:51
    to se ne vrati a bylo to výborné!

Uprawnienia