Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Temat: Wierszyk dobrym tematem do dyskusji dla wieku każdego

Jeżeli jesteś małolata, to skąd możesz wiedzieć, czy jest ona ci taka droga.

droga to nie znaczy kosztowna - poeto powinieneś to wiedzieć
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Ja o tym dobrze wiem, co to dobro i ile może mieć odmian dobro, gdy ty i inni zjadając zwierzęta nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak jest tanie życie istot przeznaczonych na żer. Cóż znaczy zabić, to jak pstryknięcie na palcach. Jest XXI wiek i nikt nie musi utrzymywać sie z polowań, przemierzając knieje i głusze puszcz. Pije do tego, że świadomość współczesnego powinna przewyższać tego pierwotniaka.
    Ostatnio edytowane przez jacagat ; 24-06-2014 o 09:07

[QUOTE=jacagat;235033]Ja o tym dobrze wiem, co to dobro i ile może mieć odmian dobro, gdy ty i inni zjadając zwierzęta nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak jest tanie życie istot przeznaczonych na żer. Cóż znaczy zabić, to jak pstryknięcie na palcach. Jest XXI wiek i nikt nie musi utrzymywać sie z polowań, przemierzając knieje i głusze puszcz. Pije do tego, że świadomość współczesnego powinna przewyższać tego pierwotniaka.[/QUOTE

Strasznie pewny jesteś ... nie znasz mnie ... a jakieś daleko idące wnioski wycigasz
    Ja wjedziesz do garażu to będziesz samochodem ?
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

Cielesny pojazd.

Rozmyślnie lub nieświadomie opuszczamy swe ciało,
    ono służy w drodze do piekła, nieba, a także i Domu,
    eksploatowanie jego dla przyjemności, to zbyt mało,
    tak egzystując do Boga powrócić nie uda się nikomu,

mentalną drogą podróży są wszelkie ciała poczynania,
    one z ciała do ciała powodują nasze przemieszczanie,
    okruch wolnej woli pozwala postępować wg. uznania,
    które nie zawsze w oczach Boga zasługuje na uznanie,

po wyroku dłuższym skazany boi się opuścić więzienie,
    tak i każdy bez wiedzy wnikliwej lęka się ciała zgonu,
    którym zawiadywało poruszając go duchowe istnienie,
    ono przyjmie w arendę następną powłokę bez pardonu,

dopiero po obróbce jubilerskiej diament barwami skrzy,
    jako szlifierze możemy nadać sensowny kierunek podróży,
    wraz z zgonem można zatrzasnąć reinkarnowania drzwi,
    wnikliwa duchowa wiedza z praktyką, temu celowi służy.

jacagat mam dla Ciebie propozycję.Ponieważ na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które czytają to co piszesz, a chcesz się dzielić z nami swoimi myślowymi przeżyciami- załóż sobie jeden temat wspólny np o tytule Twórczość jacagat . Teraz bowiem trochę na siłę nas zalewasz tą treścią.

A to też czerwony !

Akurat terozki zwracam się do ciebie aga-d, Agato. Ludzie bywają układni, każdemu włażący pomiędzy pośladków doliny, nawet mydła nie potrzebują, by tam się wśliznąć. Są też tacy inni, co myślą dalekowzrocznie. Dotykają, badają, sprawdzają, mówią to co innym nie pasuje. Ci ludzie powszechnie nielubiani. Do grona takiego Gizdów się zaliczom. Nie ida z nurtem kanonami ustalonym, lecz drogą którą sprawdziłem, wobec tego w oczach innych mogę przyjmowany być jako jakiś taki głupi, na wszelki wypadek powszechnie nielubiany.

(GIZD) Każdy coś godo
    No i dojechał mnie kopruch upierdkiwy,
    żech go pizdnął, co by sobie nie myśloł,
    on nie bydzie za życia mego ciała jodł,
    są my nie lubiani, ale trzo nas słuchać,
    jednego bzyczenio, a drugiego co pado?
    jednak my oba gizdy w ciele pierońskie.
    26 czerwca 2014

Jo cie pytom ino nie Bytom ? Jesteś ze Sosnowca ?

A to też czerwony !

O kude kole mej chałupy chodzemy

jo żech to wiedziała

A to też czerwony !

Uprawnienia