Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 127

Temat: bieganie

bieganie

hej, biegacie czasem wieczorem albo rano? rekreacyjnie? może macie jakies ulubione trasy? po jakim czasie to uzależnia?

mysle że to nie uzależnia i ja osobiście nie biegam leniwy jestem no chyba że z dzieckami/nie moimi bo ni mom/ to pobiegam za piłką albo cosik

Liren
    Guest
    A ja lubię biegać, ale nie mam motywacji. To raz a dwa samemu też się nie chce tych swoich 4 liter ruszyć

tak, z cieszyna
    Cytat Napisał observer Zobacz post
    Jesteś z Cieszyna?
    - - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Liren Zobacz post
    A ja lubię biegać, ale nie mam motywacji. To raz a dwa samemu też się nie chce tych swoich 4 liter ruszyć
    No to witaj w klubie . Też lubię biegać. Samopoczucie po bieganiu jest świetne tylko znaleźc tą siłę, która wyciągnie z fotela.. Dłuższe trasy biegałam po Puńcowie a krótsze to ulicami Cieszyna-tymi bocznymi, najlepiej wieczorem bo jest mały ruch na drogach tylko po ciemku to trochę strach jest samej.

Skoro jesteś z Cieszyna, to piękną trasą jest ścieżka wzdłuż Olzy. Dla mnie to najpiękniejsza trasa do biegania w regionie. Zaczynając od parkingu koło basenu biegnę do boiska "pod Wałką" (koło młyna). Dalej dobiegam do polanki gdzie można grilować. Za chwilę jestem przy jazie. Wracam drugą stroną do przystani kajakowej, później dobiegam do nowego mostu. Stamtąd śmigiem do parku Sikory i drogą do mostu Wolności wzdłuż Olzy. Piękna trasa.

Bieganie uzależnia gdzieś po tygodniu - po prostu wpisujesz to w obowiązkowy plan dnia

Od wczoraj pracuję nad moim nowym nałogiem (mam nadzieję, że prędko się uzależnię) Znam tą trasę ze spacerów, chyba się skuszę - tylko raczej nie późnymi wieczorami jak to miałam w zwyczaju. Proszę trzymać kciuki za pracę nad drugim nałogiem pozdrawiam

Cytat Napisał observer Zobacz post
    Skoro jesteś z Cieszyna, to piękną trasą jest ścieżka wzdłuż Olzy. Dla mnie to najpiękniejsza trasa do biegania w regionie. Zaczynając od parkingu koło basenu biegnę do boiska "pod Wałką" (koło młyna). Dalej dobiegam do polanki gdzie można grilować. Za chwilę jestem przy jazie. Wracam drugą stroną do przystani kajakowej, później dobiegam do nowego mostu. Stamtąd śmigiem do parku Sikory i drogą do mostu Wolności wzdłuż Olzy. Piękna trasa.

Bieganie uzależnia gdzieś po tygodniu - po prostu wpisujesz to w obowiązkowy plan dnia
    - - - Dopisano - - -
    Ostatnio edytowane przez papuga ; 02-05-2014 o 16:41 Powód: podwójny wpis

Liren
    Guest
    fajnie by było znaleźć towarzysza-kę do tego biegania

Pewnie, że lepiej we dwójkę się motywować . Gdybyś miała ochotę dołączyć do biegania w Cieszynie to tylko daj znać. Dziisiaj ok 20.00 startuję. Wieczorem jest takie rześkie powietrze...

Ja biegam codziennie ale Cieszyn mało możliwości, najczęściej wzdłuż Olzy.

Uprawnienia