Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 130

Temat: bieganie

Ja przez skręcenie kostki muszę zrobić przerwę w bieganiu niestety, najczęściej biegam w rejonach banotówki, w stronę ulicy odległej i tam różnie, gdzie mnie nogi poniosą, bardzo przyjemna okolica
    Jak u was z bieganiem w zimę? jako, że nie mam zbyt dużego doświadczenia, to zastanawiam się czy nie zmarznę biegając w dresie, pod to odzież termoaktywna i jakaś koszulka?
    Ostatnio edytowane przez Godefroy ; 12-11-2015 o 15:16

Nie zmarzniesz, ja biegam w spodenkach w zimie, przecież ciało się grzeje podczas takiego wysiłku. Zasadniczym problemem z bieganiem w zimie jest obuwie bo letnie adidaski do biegów są zabójczo śliskie, więc albo jakieś super buty albo bieganie po trasach dobrze odśnieżonych lub przynajmniej bez górek.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Bluza i spodnie dresowe wystarczą. Ale ja jeszcze polecam czapkę. Nie wiem jak wy, ale jak mi się glowa spoci, to wystarczy lekki podmuch i mam wrażenie, że w głowę wbijają mi się igły, a uszy zaraz odpadną. Ból niesamowity. Nie mam pojęcia, czy to kwestia wieku, czy jakaś indywidualna cecha. Tak czy owak, czapka przykrywajaca uszy to bezpieczne rozwiązanie w zimie.

Potwierdzam czapka to must have zima i to nie tylko podczas biegania
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Zgadza się, czapka to podstawa, przez głowę ucieka najwięcej ciepła, a jak jeszcze się spocisz, to wcale się nie dziwie, że czujesz jakby Ci się w głowę igły wbijały

To chyba se trzeba samemu przetestować w czym najlepiej się lata.
    Myślę, że jakaś lekka cienka wiatrówka w wietrzne dni je gut. Ale to wpierw muszę kupić i przetestować.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Godefroy Zobacz post
    Zgadza się, czapka to podstawa, przez głowę ucieka najwięcej ciepła, a jak jeszcze się spocisz, to wcale się nie dziwie, że czujesz jakby Ci się w głowę igły wbijały
    Przez głowę ucieka tyle samo co przez resztę ciała.

- - - Dopisano - - -

Ale z gołymi plecami nie latasz
    Ostatnio edytowane przez łopica ; 12-11-2015 o 19:09
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał łopica Zobacz post
    Myślę, że jakaś lekka cienka wiatrówka w wietrzne dni je gut. Ale to wpierw muszę kupić i przetestować.
    Wiatrówka to dobra rzecz, zwłaszcza na niechcianych gości, koniecznie musisz kupić i przetestować
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Wiatrówka to dobra rzecz, zwłaszcza na niechcianych gości, koniecznie musisz kupić i przetestować
    Haha mam! Testowałam na puszkach.

Ale niewygodnie sie z tym loto...
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Cytat Napisał łopica Zobacz post
    Testowałam na puszkach.
    Łatwiej by się testowało na pustym łbie z "miasta piramid".

"Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Uprawnienia