Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 127

Temat: bieganie

Cytat Napisał 3dfx Zobacz post
    Ja biegam codziennie ale Cieszyn mało możliwości, najczęściej wzdłuż Olzy.
    Chyba wszyscy biegają wzdłż Olzy... U mnie codziennie nie wchodzi w grę ale 3-4 razy w tygodniu jest wykonalne. W tym tygodniu już byłam trzy razy, moja trasa to 4,5km czyli do pół godziny. Faktycznie wystarczy się przeprogramować - pół godziny dziennie to tak niewiele a tyle korzyści...Jutro znowu

A ja miałam przerwę wywołaną kontuzją (brzmi jakbym była poważnym biegaczem )
    Zapalenie przyczepu mięśnia w biodrze. Zabiegi skończyłam tydzień temu i boli nadal. Boję się iść pobiegać, że pogorszę sprawę, no ale będzie trzeba się prżełamać...

też tam biegam no 4.5km to trochę mało jak na 30min musisz mieć strasznie wolne tempo Powinno Ci to zająć 11-12min maks

Szymek a jeśli jestem starszą panią? Tempo rzeczywiście wolne ale tam gdzie biegam teren stale :góra-dół-góra-dół
    poza tym od czegoś trzeba zacząć no nie?

- - - Dopisano - - -
    Ostatnio edytowane przez papuga ; 05-05-2014 o 21:01

Jasne , ja pewnie bym miał gorsze tempo więc się nie przejmuj Trzeba załapać swój rytm i na początku zacząć od mniejszych odległości.

Cytat Napisał Szymek89 Zobacz post
    też tam biegam no 4.5km to trochę mało jak na 30min musisz mieć strasznie wolne tempo Powinno Ci to zająć 11-12min maks
    co za bzdury których dawno nie słyszałam toż to prawie rekord świata osiągnięty przez Sammy'iego Kipketer'a

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał papuga Zobacz post
    Szymek a jeśli jestem starszą panią? Tempo rzeczywiście wolne ale tam gdzie biegam teren stale :góra-dół-góra-dół
    poza tym od czegoś trzeba zacząć no nie?

- - - Dopisano - - -
    cóż się przejmujesz - on Cie wkręca przecież - ważne, że w ogóle biegasz i robisz to dla przyjemności
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

ale to możliwe, po browara tyle może to leci
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Dzięki, że mnie ktoś pocieszył Jedna osoba dała mi punkt reputacji (dzięki ) i to wszystko. A ja nadal cierpię, bo biodro boli. Łeee... Nikt mnie nie lubi, nikt mnie nie kocha .....

kwantq
    Guest
    Ważne ze biegasz jak potrafisz i dla przyjemności , to jest najważniejsze . Czasy , rekordy zostaw bardziej zaawansowanym

Oczywiście, że biegam dla przyjemności.....niczego nie potrzeba udowadniać, na szczęście czasy wf w szkole mam już dawno za sobą Najtrudniej jest zacząc, ale pochwalę się ,że nieźle mi idzie

Uprawnienia