Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 127

Temat: bieganie

Polska niczym USA w latach 80.. wszyscy biegają, tak, jakby nie wiedzieli, że kiedyś też można było biegać..

Ja osobiście biegam już od wielu lat, ale ostatnio mocno się zaniedbałem i znowu będę musiał wrócić do formy

jak tu wracac do formy jak pogoda taka okropna .... Niech już będzie laaaaatooooo.........

Otóż to. W taką pogodę człowiek nie ma ochoty wstać z łóżka, a co dopiero sport uprawiać. Ja nie umiem się zmobilizować do biegania.

Dziś pogoda idealna na bieganie.

Cytat Napisał kochana Zobacz post
    No na pewno nie o 12 w południe

Jest bardzo duszno, toteż tlenu mniej, idealna pogoda, to w lecie po lekkim deszczyku, ale to tak nawiasem mówiąc Biegajcie, bo warto!

Tak ,tak, wychodze pobiegać za 15min

Cytat Napisał kezarpl Zobacz post
    Polska niczym USA w latach 80.. wszyscy biegają, tak, jakby nie wiedzieli, że kiedyś też można było biegać.
    Jakoś nie rozumiem Twojego przesłania, Mistrzu.

Biegają jakby nie wiedzieli, że wcześniej mogli? Hmmm.
    A po co mają wiedzieć i na jakiej podstawie twierdzisz, że nie biegali wcześniej?

Cytat Napisał kochana Zobacz post
    Jak dla mnie nie - za gorąco. I tak to już ze mną jest. Raz mi za chłodno i mokro, innym razem - zbyt gorąco i duszno.

princess, to biegaj albo wcześnie rano albo późno wieczorem. Ja tak robię i utrafiam w odpowiadającą mi temperaturę

Biegam, owszem. Najlepiej biega się rano, bo wtedy przez cały dzień jest lepszy metabolizm

Uprawnienia