Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 120

Temat: A Ty o czym marzysz ?

A Ty o czym marzysz ?

Gdyby jedno życzenie mogło ci się spełnić, jeszcze dziś, przed zachodem słońca, co by to było? Ja bym to pytanie chyba z samego rana chciałabym usłyszeć, by do zachodu mieć dużo czasu

Poniżej krótki filmik z Wrocławia
    Facet z 2,27 minuty mnie rozbawił, a z 3 coś jakoś rozczulił

Ostatnio edytowane przez aga-d ; 07-05-2014 o 15:48 Powód: czcionkę powiększyłam :)
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Dobra pogoda na jutro (minimum 20 stopni i słoneczko) i wyjazd na rowerze nad jezioro Goczałkowickie ;]

o ja to bym chciał wiedzieć jakie odczucia ma kobieta jak osiąga orgazm bo pewnie między nami jest jakaś różnica

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    o ja to bym chciał wiedzieć jakie odczucia ma kobieta jak osiąga orgazm bo pewnie między nami jest jakaś różnica
    Zapytaj ją, na pewno Ci powie, nie będę się rozpisywał o kobiecych orgazmach bo to temat morze.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kwantq
    Guest
    Temat morze ,ale jest zajebisty

krilady.
    Guest
    A ja chyba nie umiałabym się tak zdecydować...pierwsze pewnie by człowiek myślał o sobie, a potem byłoby coś w stylu: by na całym świecie zapanował pokój.

kwantq
    Guest
    A moim marzeniem byłoby nie marzyc o nierealnych zdarzeniach

A ja bym sobie zażyczyła by na całym świecie już nigdy żadów nie sprawowały nieuczciwe lub egoistycznie nastawione osoby. Za tym w sumie idzie cała reszta, której oczekiwałabym od życia: spokój, bezpieczeństwo, stabilizacja finansowa, pogodne nastawienie ludzi (bo pewnie nawet kasa na drogi by się znalazła, więc już chyba nie mielibyśmy na co narzekać? )
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

ukweli
    Guest
    Zdrowie dla mojej rodziny i najbliższych. Nic więcej się nie liczy.

Cytat Napisał ukweli Zobacz post
    Zdrowie dla mojej rodziny i najbliższych. Nic więcej się nie liczy.
    Oj tak ...
    Nic dodać, nic ująć

Uprawnienia