Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Wieczór panieński

Wieczór panieński

Jak w temacie szukam inspiracji na takowy wieczór plus jakies gadżety,tak wiec dziewczyny które były proszę o wypowiedzi
    Ostatnio edytowane przez malgoska282 ; 16-06-2014 o 23:11 Powód: bo mi buźka nie wyszła
    czasem lepiej ,czasem gorzej...

super pomysł na taką imprezę to spa . . . po zabiegach kolacja i w miasto . . . polecam

Cytat Napisał malgoska282 Zobacz post
    Jak w temacie szukam inspiracji na takowy wieczór plus jakies gadżety,tak wiec dziewczyny które były proszę o wypowiedzi
    Chodzi Ci o polecenie jakiegoś lokalu? Czy raczej "swobodna" impreza?

raczej swobodna impreza,jakieś zabawy itp

Może jakaś tematyka np. impreza a'la lata 60-te czy 20-te.

Ja miałam tylko spotkanie w knajpce z koleżankami a potem wylądowałyśmy na kawalerce mojego przyszłego męża ,dla którego koledzy zorganizowali ognisko. Fajnie było, ale strasznie już dawno..

Cytat Napisał katia77 Zobacz post
    Ja miałam tylko spotkanie w knajpce z koleżankami a potem wylądowałyśmy na kawalerce mojego przyszłego męża
    A przyszły był sam, czy z kumplami?

krilady.
    Guest
    Zależy ile chcecie wydać i czy jesteście zgraną paczką i jak lubicie się bawić.....

Można zacząć w domu, jakiś poczęstunek śmiechy-chichy, a potem jakaś imprezka na mieście Poprosić znajomego co by za szofera robił i już. Faktycznie można też wymyślić sobie jakiś temat imprezy (jakieś lata czy też hawaje) czy też motyw przewodni (wszystkie możecie się ubrać w coś czerwonego albo, żeby każda miała jakiś dodatek do stroju: nakrycie głowy, krawat, piórko - co tam fantazja Wam podpowie).
    W domu pod dany temat możecie przygotować drinki, dania, przekąski, muzykę, itd.
    No i oczywiście jakieś zabawy, może wróżby czy takie pierdoły, kawały, wierszyki, które jej poczytacie, ot, takie głupoty... Zależy co lubicie A potem długa w miasto...najlepiej od lokalu do lokalu, co by było o czym opowiadać

kwantq
    Guest
    Ostatnia wersja najbardziej jest zachęcająca Dodałbym coś od siebie ale nie wypada

oki dzięki za pomysły,juz jest po zaczły my w domu,teraz to powinnam załozyc temat HELP czyli co na kaca mega bo zdycham cały dzień i latam do kibla w celu bliskich spotkań juz nie mogym normalnie.wiem wiem trza było nie pić ale z innych rad jakies? Rosół piłam 2 razy też juz wyszedł

krilady.
    Guest
    Aaa, no i prezenty

Myśmy naszym znajomym dali taki jakby wspólny prezent: zwykły, ale ładny krawat męski zapakowany w piórkach... i z poleceniem, ze to jest do uciech różnych.. Najlepsze, że pan młody ubrał se go do ślubu i podobno posłużył do tego do czego był przeznaczony
    A tak poza tym to standard: seksi bielizna, kamasutra, poduszka "dzisiaj tak, kotku / dzisiaj nie, kotku", kajdanki i tego typu śmieszne rzeczy...
    Tu tego jest pełno http://allegro.pl/listing/listing.ph...&search_scope=
    Dyplom na taki wieczór zrobiłabym sama, jeszcze najlepiej, żeby był z tekstem do wypełnienia (np. jakieś przyrzeczenia panny młodej, że nie zapomni szalonych imprez, swoich koleżanek czy takie tam...)

- - - Dopisano - - -

malgoska, a ja się tu produkuję

Uprawnienia