Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Meble wyoczynkowe

Meble wyoczynkowe

Witajcie!
    Poszukuję opinii nt. fajnych sof z funkcją spania, dodam że na co dzień. Mam sofę z abry, która już po 2 latach była niefajna a teraz po prawie 5 jest tragiczna może jest tu w okolicy jakiś producent lub sklep z dobrymi jakościowo meblami. a może macie w domu sofę którą polecacie?

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    UWAGAAAAAAAAAAAAA zaroz bedzie reklama
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

krilady.
    Guest
    Może niekoniecznie? Osobiście mam tapczan z abry, może i ładny, ale o jakości to tu nie można za duzo gadać W ogóle dzisiejsze meble to...nie powiem co. Znaleźć coś to sztuka. No, chyba, ze mega drogie. Tak samo dla mnie BRW to tandeta.

W IKEI niektóre meble są dość fajne i solidne, ale dobrze trzeba się im przyjrzeć, bo niektóre to taki papiór...

- - - Dopisano - - -

Moja kuzynka jakiś czas temu bodajże w Moroszczuku kupiła rogówkę i jest dość solidna, ale co tam teraz mają to nie wiem... Chybga trzeba połazić po sklepach - najlepiej wiedzieć czego się szuka lub czego na pewno nie.

W żadnym wypadku nie chcę robić reklamy Po sklepach chodziłem ale czasami sprzedawcy sami nie wiedzą co mają albo wciskają wszystko co mają na sklepie byle zarobić na swoją prowizję.

My jak kupowaliśmy meble silnie się przyglądaliśmy tym z brw i nas nie zachwyciły. Jak cena w miarę niska, to jakość tragiczna. Kup se meble KLER i będziesz mieć spokój . Tylko kogo na to stać...

Ooo Pani! Meble Kler to raczej dla arystokratów
    chociaż nie powiem, są bardzo wygodne i doskonale wykonane <3

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia