Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Przepowiadanie płci ;)

Przepowiadanie płci ;)

Ciekawa jestem jak często zdarzają się pomyłki przy określaniu płci dziecka podczas badania USG Mój ginekolog otwarcie mi powiedział, że przyznaje się do pomyłek ( np stwierdził, że w brzuszku jest chłopiec a urodziła się dziewczynka)
    Miała któraś z Was taką przygodę?

u mnie niestety nie szło ani w jedną ani w drugą stronę określić płci dziecka
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    u mnie niestety nie szło ani w jedną ani w drugą stronę określić płci dziecka
    A to dlaczego? Pupą się obracało?

Ja od znajomej słyszałam, że całą ciążę lekarz mówił, że chłopiec i na 4 dni przed porodem okazało się, że dziewczynka. Jejku mi moja gin stwierdziła dziewczynkę z czego ogromnie się cieszę jakby nagle taka niespodzianka, że chłopiec.... No nieźle

Ja przez to co mi powiedział nie nastawiam się ani tak ani tak Na wszelki wypadek przygotuję sobie dwa zestawy ubranek na początek

- - - Dopisano - - -

Ja słyszałam, że ginekolog stwierdził ciążę pojedynczą a urodziły się bliźnięta To dopiero musiał być szok dla rodziców A ginekolog hmm... jak nie widział drugiego dziecka w brzuchu to nie wiem co o nim myśleć...

Jeśli tak to bardzo dobrze się chowały

Pewnie pijany był... pomylić płeć to jeszcze zrozumiem, bo nic ani nikt nie jest nieomylny. Ale żeby ''nie zauwazyc " drugiego dziecka to już trzeba być tłumokiem do potęgi...
    Ostatnio edytowane przez wizaris ; 03-07-2014 o 20:45

Tóż to nie ginekolog ino masorz .

Moja znajoma z bardzo cywilizowanego kraju jakim jest Rajch, miała wybadaną córunię- urodził się syn.
    Ku ogólnemu zaskoczeniu ekipy, oczywiście.
    10 lat temu.

Uprawnienia