Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Przepowiadanie płci ;)

Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    Ciekawa jestem jak często zdarzają się pomyłki przy określaniu płci dziecka podczas badania USG Mój ginekolog otwarcie mi powiedział, że przyznaje się do pomyłek ( np stwierdził, że w brzuszku jest chłopiec a urodziła się dziewczynka)
    Miała któraś z Was taką przygodę?
    To nie żadna filozofia. Jeśli kobieta w ciąży wygląda coraz śliczniej, to synek będzie. Jeśli jednak trochę na urodzie jej ubędzie, to córka. Przecież maleńka musi skądś urody ukraść. Alenie przejmujcie się. Po porodzie organizm regeneruje urodę przekazaną córkom.
    Jeśli moja bajka kogoś podniosła na duchu, to... Cieszę się.
    1. Chyba muszę się ogolić, zaczynam wyglądać jak baba...
    2. Jak już nawet Premier jedzie do roboty za granice, to nie jest dobrze.

Ja znam kobietę której ginekolog stwierdził że urodzą się bliźnięta jak była w siódmym miesiącu ciąży,a co do pomyłek przy określaniu płci dziecka to zdarzają się one BARDZO często,znajomej gin powiedział że na 99 % dziewczynka a urodził się chłopiec,a szwagierce mojej szwagierki jeszcze w dniu porodu (a miała cesarkę) mówili że dziewczynka a urodził się chłopiec,więc nie ma się co nastawiać

Ja już nie planuję dzieci, ale wolałbym do końca nie wiedzieć co się urodzi. Przecież to najszczęśliwsza chwila, jak żona mówi:masz syna/córkę. A śpiochy czy niebieskie, czy różowe to już mały problem.
    1. Chyba muszę się ogolić, zaczynam wyglądać jak baba...
    2. Jak już nawet Premier jedzie do roboty za granice, to nie jest dobrze.

Pewnie, że zdarzają się pomyłki ale u nas nie zdarzyło się.

Co do blizniąt- moze tam byc kiedy jedno z dzieci jest pod drugim i na usg nie widać. Wiem, bo osobiści znam taki przypadek :-)

Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Moja znajoma z bardzo cywilizowanego kraju jakim jest Rajch, miała wybadaną córunię- urodził się syn.
    Ku ogólnemu zaskoczeniu ekipy, oczywiście.
    10 lat temu.
    Może sie mu fjucik kaj podwinył i dochtór widzioł na monitorze fucinke.

Rozumiem, że dawniej gdy USG dopiero wchodziło i teraz na gorszym sprzęcie można się pomylić i wcale mnie to n ie dziwi. Ale USG 3D chyba jest już bardzo dokładne?
    Ja tym razem się też nie nastawiam i nawet jak mi powie co widzi to i tak nie będę się tym sugerować

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał zbicho Zobacz post
    Ja już nie planuję dzieci, ale wolałbym do końca nie wiedzieć co się urodzi. Przecież to najszczęśliwsza chwila, jak żona mówi:masz syna/córkę. A śpiochy czy niebieskie, czy różowe to już mały problem.
    Mój ginekolog mi dokładnie to samo powiedział

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Już to pisałam gdzieś na forum.....ale skoro jest temat

Dwa pierwsze razy doktorka określiła płeć moich synów bezbłędnie......na początku trzeciej ciąży też zapytałam, powiedziała że trzeci chłopak będzie....nie wnikałam już więcej, bo skoro nie pomyliła się przy pierwszych dwóch....

I tak do końca ciąży przekonana byłam że będzie trzeci synek....wyprawkę "chłopięcą" przygotowałam chłopu żeby przywiózł potem do szpitala.....a tu ZONK...urodziłam i doktorka mówi że córeczka......a ja jej że pomyłka, bo syna miałam urodzić.....

I trza było na szybko ubranka takie bardziej dziewczyńskie szykować

Był szok ale i wielka radość
    I moim zdaniem warto wiedzieć co się urodzi.....że się czasem nie sprawdzi.....cóż bywa

No i jednak chyba będzie niespodzianka Raz się wydaje chłopcem a raz dziewczynką Zostanie mi chyba jeszcze jedno USG przed porodem ale już nie ma sensu się doszukiwać jaka to płeć jak niedługo się okaże na 100%

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    No i jednak chyba będzie niespodzianka Raz się wydaje chłopcem a raz dziewczynką Zostanie mi chyba jeszcze jedno USG przed porodem ale już nie ma sensu się doszukiwać jaka to płeć jak niedługo się okaże na 100%
    Za klika lat dzieci sobie wybierze swoją płeć, będą decydować kim naprawdę chcą być młodzi to teraz wiedzą że żyją, raz chłopak raz panienka
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hmmm a właściwie po co przepowiadać? Przecież najważniejsze, żeby było zdrowe.

Uprawnienia