Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Temat: Szkic kobiety idealnej

Szkic kobiety idealnej

Laska niejedno ma imię

Znałem małżeństwo iście wspaniałe,
    on gotował, ona w łóżku była dobra,
    brakło rozsądku i do rozwodu doszło,
    wielce atrakcyjna i jeszcze młoda ona,
    to i konkurentów do ręki nie zabrakło,
    czym zaskoczyć mnie możesz pytywała,
    małżonek memu podniebieniu dogadzał,
    on również był w wielkiej konsternacji,
    laskę? Nie – kupię ją sobie na starość,
    wobec tego, ty nie musisz mi jej robić.
    9 marca 2014

Miałem was wiele, ale jestem i wolę pozostawać w osamotnieniu, ponieważ trudno jest znaleźć partnerkę idealną, chociaż to nie powinno należeć do trudności by być tym ideałem dla drugiej osoby. Nie wiem jak inni co noszą galoty, ale ja nie cierpia mieć baby za służącą. Jednak wy kobiety lubicie lotać po chałupie ze ścierą i stoć w antereju z torpkracerem w paci, a jo mm, to w życi. Mój ideał powinien być; gorącą kochanką, namiętną żoną, przyjacielem, kumplem w każdej sytuacji, gospodynią i wszystkim po trochu. Tylko jedynym warunkiem musi być, że ta jedyna będzie miała prawdziwego mężczyznę w postaci; namiętnego, zadbanego kochanka, wyrozumiałego męża, oddanego przyjaciela, kumpla i takiego, który odciąży ją we wszelkich jej obowiązkach, by ona nie była zmęczona do wypełniania roli prawdziwego ideału kobiety.
    Kobieta zawsze powinna dbać o swoją atrakcyjną kobiecość. Jak to przyjemnie widzieć panią w wieku siedemdziesięciu lat, ale jeszcze i to bardzo atrakcyjną, lecz to wy powinieneście o to zadbać same.
    Pozdrawiam was wszystkie serdecznie, naprawdę was kocham, tylko?

Sukces

Mocnym trunkiem umysł sponiewierałem,
    i płcią piękną pożądliwości zaspokoiłem,
    na dzień drugi czacha ociężała parowała,
    gdy pojąłem ją, tyłek niczym orzechy dwa,
    za inną oczu nie zdążyłem mieć baczenia,
    a u tej dupa wyrosła już, niczym wywrotka,
    ja luksusowym autem jeździć zamierzałem,
    łopian wyhodowałem, miała być stokrotka,
    u laryngologa byłem, kiedy głos straciłem,
    z języczka krtani usunął twój włos łonowy,
    po latach niesnasek z nią rozbrat wziąłem,
    na swoim łóżku sparzony doświadczeniem,
    wolę pichcić i częstować zgrabną sąsiadkę,
    jednak zaprzestanę tego podłego procederu,
    aby po sądach mnie nie poniewierał sąsiad.

Niewoląca niewiasto, mocniejszaś niż wina,
    wami już nie będę upajał się w zaślepieniu,
    mimo, iż lata minęły, ale moralniak trzyma,
    wokół multum uzależnionych, ja po odwyku,
    zadowalanie dupowe na duchowe zmieniłem.

Kryminały piszący, nie musi być przestępcą,
    tedy niech umysł fantazjuje, ja już nie muszę,
    choć krew nie wodą, gdy dusza ciało posiada,
    które to ono, ogłupia ją, i pragnieniami więzi,
    to i za pobytu dobry użytek z niego robił będę,
    aby z chwilą śmierci odnieść sukces duchowy,
    marnością nad marnościami są ziemi uciechy,
    one dokują duszyczkę ziemskimi frajdami ciała.
    21 marca 2014

Post już swoje odleżał, i cisza? Czyżby niebyło tutaj prawdziwych kobiet?

Gdybyś np. założył przywitajkę, napisał kim jesteś i o co Ci chodzi, to być może odzew na twoje posty byłby większy. Na chwile obecną wyglądasz na jakiegoś nawiedzionego wariata i pewnie większość osób za takiego cię uważa.

No nie wiem, czy świr potrafi klecić zdania współrzędnie złożone, z podmiotem i orzeczeniem. Przywitajkę założyłem, czy ktoś z foruwiczów napisał kim jest i o co im biega? I tu o nic nie chodzi, jak o rozwijanie jakichś myśli utajnionych w tekstach. Słuchaj każdy po śmierci wielki za życia robił za wariata.

M53
    Guest
    Zdanie współrzędnie złożone ma dwa orzeczenia i niekoniecznie dwa podmioty, bo te mogą być domyślne Czyżbyś chciał zostać pośmiertnie wielkim?

Cytat Napisał jacagat Zobacz post
    Przywitajkę założyłem, czy ktoś z foruwiczów napisał kim jest i o co im biega?
    Ale nikt inny nie wypisuje tu jakichś dziwnych i przydługich tekstów, które bardzo źle się czyta. Ty dodatkowo wściekasz się, kiedy forumowicze to ignorują albo krytykują.

Napisz chłopie czego Ty od nas oczekujesz... zachwytu nad twoimi tekstami? współczucia? dyskusji o tym? bo jak na razie nie wiadomo o co ci chodzi i po co to wszystko

ukweli
    Guest
    A ktoś to czyto w ogóle?

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał jacagat Zobacz post
    No nie wiem, czy świr potrafi klecić zdania współrzędnie złożone, z podmiotem i orzeczeniem.
    Świry potrafią niejedno. Są poetami, pisarzami, aktorami, malarzami, wynalazcami, a jeden nawet wywołał wojnę światową Świrów bym nie lekceważył

M53
    Guest
    Ja to czytam I... w komentarzach masz moje na ten temat zdanie- we wszystkich tematach założonych przez jacagat

Może to nie jest szkic jyny pełny łobroz czy malunek, ale my chopy wiymy o co biega

- - - Dopisano - - -

Uprawnienia