Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Temat: do końca lipca decyzja dot. OFE

do końca lipca decyzja dot. OFE

Cześć
    Do końca lipca należy podjąć decyzję, czy chcemy aby część naszych składek emerytalnych nadal przekazywana była do OFE. W przypadku braku odpowiedniego pisma, całość składek będzie trafiała do ZUS, jak za starych czasów.
    Generalnie większość pewnie zna temat.

Chciałam poznać Wasze opinie - zostawiacie całość w ZUS czy składacie deklaracje pozostania w OFE?
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

krilady.
    Guest
    Deklaracja OFE

J.w.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Kris chyba już podobny temat poruszał

I u mnie j. w
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

a ja nadal nie wiem co zrobić, myślałam zostać przy OFE... ale brat mi zrobił mętlik.... bo jeśli OFE upadnie to nie mam nic, jeśli ZUS upadnie to i tak państwo musi na mnie płacić.

Co tu zrobić?

Cytat Napisał bebok2506 Zobacz post
    a ja nadal nie wiem co zrobić, myślałam zostać przy OFE... ale brat mi zrobił mętlik.... bo jeśli OFE upadnie to nie mam nic, jeśli ZUS upadnie to i tak państwo musi na mnie płacić.

Co tu zrobić?
    Tyle, że w planach mają środkami z ZUSu łatać dziurę budżetową i nie wiadomo ile zostanie na emerytury i czy zostanie patrząc na to jak rząd obraca pieniędzmi państwa.

Ja też OFE wybieram

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ostatnio edytowane przez wisiketa ; 11-07-2014 o 08:05 Powód: masakra
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wybraliśmy OFE ale to wszystko jeden kit.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał EczePecze Zobacz post
    Wybraliśmy OFE ale to wszystko jeden kit.
    Ponoć w OFE musisz być najmniej 20 lat, bo jak będziesz skakał to nic nie dostaniesz, mam nadzieję że nie będą karać ''skoczków''
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem wolny strzelec i sam buduję swoją wysoką emeryturę a OFE ZUS mam głęboko w tyle i całe złodziejskie zdradzieckie PO
    PRZE PIERÓN

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia