Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Temat: do końca lipca decyzja dot. OFE

Sophie to nie jest śmieszne, państwo niczego nie gwarantuje, obietnice obecnie rządzących to żadna gwarancja, za kilka lat mogą być inni, a prawo można zmienić nie pytając nikogo o zdanie (większość w sejmie, dyscyplina partyjna) i na tym skończą się obietnice. Pozostanie nam tylko to, co sami odłożyliśmy.
    Ostatnio edytowane przez Malkontent ; 17-07-2014 o 12:58

Nikt nie mówi, że to śmieszne ale patrząc na to co się dzieje z naszymi emeryturami naprawdę może być kiepsko.

Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    Nikt nie mówi, że to śmieszne
    Aaa to przepraszam, wydawało mi się, że jest odrobina ironii w poście Sophie.
    Ostatnio edytowane przez Malkontent ; 17-07-2014 o 13:04

Cytat Napisał Malkontent Zobacz post
    Aaa to przepraszam, wydawało mi się, że jest odrobina ironii w twoim poprzednim poście.
    Może i trochę było ale raczej myślę, że to taka forma reakcji obronnej Jest źle, może być gorzej ale żeby się nie zamartwiać co to będzie to lepiej zacząć na ten temat ironizować. Niczego to nie zmieni a choć na chwilę człowiek lepiej się poczuje

zostało mi 13 dni a ja nadal nie wiem co zrobić....

Ja wiem i właśnie się muszę za to zabrać

Cokolwiek zrobisz i tak niewiele to zmieni. Deklarację można wysłać, ale to tak raczej w formie protestu (prztyczka w nos rządzącym) i tak większość pieniędzy trafi do ZUS a po te ochłapy na koncie w OFE za kilka lat pewnie znowu wyciągną łapska i nikt ich nie powstrzyma.

No ale coś trzeba zrobić. Albo tu albo tu.

Piwa się można napić a puszkę zostawić na "czarną godzinę".

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia