Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 207

Temat: Wyczyny kierowców

Wyczyny kierowców

Ciekawa stronka, myślę że warto śledzić a nawet się udzielać. Ale po właściwej stronie mocy
    http://tablica-rejestracyjna.pl/SCI

"Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

poszłaaaaaaaaaa jak strzała

Ale komentarz BABA -......... jest żałosny
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

A ja na miejscu tej "BABY" pozwałabym autora filmiku o bezprawne rozpowszechnianie danych,nawet na programach policyjnych numery rejestracyjne samochodów są zasłaniane!

Z tego co wiem numery tablic rejestracyjnych nie są objęte ochroną ani z mocy ustawy o ochronie wizuerunku ani żadnej innej. Nie jestem jednak pewien. Ale za to jestem pewien, że kiedy ktoś zobaczy w sieci film lub zdjęcie ze swoimi wyczynami (piractwo, parkowanie jak ciota) to jeśli ma trochę samokrytyki i kręgosłupa moralnego, powinno to na niego podziałać i wpłynąć na poprawę.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ja też uważam , że BABA nie powinno sie mówić , ale jednak coś w tym jest

przepieron oczywiście nie rozumie kontekstu powyższych wypowiedzi.

Ja również uważam, że tablice powinny być zasłonięte, a przynajmniej ich część.
    Taki osobnik pozna i tak siebie
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

Nie rozumie to ten co autem nie jeździ a sie wymądrza choćby wszystkie rozumy pozjadała.

z tego co widać kobieta jeździ samochodem

A to też czerwony !

Najgorzej jest z rana kiedy nasze kochane dziewczyny wyruszają na poranne zakupy wtedy trzeba mieć oczy dookoła głowy
    PRZE PIERÓN

Ciekawa sprawa, przypadek w któym na podstawie filmiku z blokowania lewego pasa kierowca otrzymał prawdopodobnie mandat.

http://autokrata.pl/news/blokowal-le...do-sadu_a21729

Uprawnienia