Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 206

Temat: Wyczyny kierowców

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Ciekawa sprawa, przypadek w któym na podstawie filmiku z blokowania lewego pasa kierowca otrzymał prawdopodobnie mandat.

http://autokrata.pl/news/blokowal-le...do-sadu_a21729
    Co w tym ciekawego? To co robi ten golfiarz to chamstwo niespotykane na zachodzie. No chyba, ze ciekawe jest to, ze dostał mandat na podstawie filmiku. Owszem, tak się dzieje i to od paru lat. Sam czasami zgrywam na CD i zanosze na policje.

Jestem tolerancyjny i wyrozumiały. Każdy popełnia wykroczenia, trudno. Każdemu zdarza się cos głupiego zrobić. Ale chamstwa nie zniosę i będę z nim walczył dopóki starczy mi sił!

Pozdro

- - - Dopisano - - -

P.S. policja nie olewa takich donosów.

Ja już też mam pewne sukcesy w dziedzinie zwalczania chamstwa dogowego, ale ja wysyłam fimiki na taki email stopagresjidrogowej@ka.policja.gov.pl
    Ostatnio edytowane przez Przepierón ; 27-07-2014 o 13:26

Cytat Napisał grand Zobacz post
    Najgorzej jest z rana kiedy nasze kochane dziewczyny wyruszają na poranne zakupy wtedy trzeba mieć oczy dookoła głowy
    oj nie- najgorzej kiedy wracamy z zakupów- bo wtedy jesteśmy mega wkurzone, że tyle kasy poszło
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Ja również uważam, że tablice powinny być zasłonięte, a przynajmniej ich część.
    Taki osobnik pozna i tak siebie
    Ale tu chodzi o to, żeby inni poznali osobnika, zwłaszcza jeżeli mowa o ewidentnym chamstwie na drodze. Moim zdaniem, nie tylko nie powinno się zasłaniać tablic, ale wręcz powinno być dopuszczalne i w pełni zgodne z prawem publikowanie danych osobowych takiego osobnika.

- - - Dopisano - - -

Powinno to z resztą dotyczyć wszystkich osób, które dopuściły się wykroczenia a zwłaszcza przestępstwa jeżeli są na to niepodważalne dowody (np. nagrania wideo).

Hm może i ciekawa, ale to też pokazuje jak internet i ludzie inwigilują w nasze życie.. Za niedługo każdy będzie śledziony za pomocą czujników GPS..

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Owszem, tak się dzieje i to od paru lat.
    Nie wiedziałem, że tak jest. Dobrze się dzieje.

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Jestem tolerancyjny i wyrozumiały. Każdy popełnia wykroczenia, trudno. Każdemu zdarza się cos głupiego zrobić. Ale chamstwa nie zniosę i będę z nim walczył dopóki starczy mi sił!
    Polać mu i amen
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Ciekawa sprawa, przypadek w któym na podstawie filmiku z blokowania lewego pasa kierowca otrzymał prawdopodobnie mandat.

http://autokrata.pl/news/blokowal-le...do-sadu_a21729
    Może kierowca źle się poczuł i wielkie mi halo, mógł wyjść z auta i zapytać czy nie potrzebuje pomocy a nie filmik nagrać i robić z kogoś kozła ofiarnego.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

otóż to , nie zawsze musi to być notoryczny pirat drogowy

Bo Wy to tak zawsze bardzo przepisowo jeździcie ? Bo jak nie przejazd na czerwonym to przejechanie przez linie, wymuszenie pierwszeństwa- no zdarza się i też jakoby zagrożenie w ruchu
    Tylko oby to się bardzo rzadko zdarzało się i nie było już przegięciem na mega skalę
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    otóż to , nie zawsze musi to być notoryczny pirat drogowy

Bo Wy to tak zawsze bardzo przepisowo jeździcie ? Bo jak nie przejazd na czerwonym to przejechanie przez linie, wymuszenie pierwszeństwa- no zdarza się i też jakoby zagrożenie w ruchu
    Tylko oby to się bardzo rzadko zdarzało się i nie było już przegięciem na mega skalę
    Tak, na pewno źle się poczuł. A złodzieje to kleptomani. A mordercy są chorzy psychicznie, biedaki. Taka dziecięca naiwność mnie rozwala. Dlaczego u niektórych ludzi jest tak, ze w prostych sytuacjach szukają najmniej prawdopodobnych, wrecz absurdalnych wyjaśnień? To efekt tego Czarnobyla czy co?

No sorry, nie popieram tego co na filmiku, no ale żeby od razu tak na tapetę

A to też czerwony !

Uprawnienia