Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 206

Temat: Wyczyny kierowców

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Jak na tapetę? Gęby jego nie ma. A porusza się po drodze publicznej. I w dodatku popełnia uciążliwe wykroczenie. Pretensje może mieć do siebie, pajac jeden.

Cytat Napisał gabi_m1 Zobacz post
    A ja na miejscu tej "BABY" pozwałabym autora filmiku o bezprawne rozpowszechnianie danych,nawet na programach policyjnych numery rejestracyjne samochodów są zasłaniane!

no właśnie, ciekawe czemu zasłaniają ?
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Ale chamstwa nie zniosę i będę z nim walczył dopóki starczy mi sił!
    Każdy samozwańczy szeryf drogowy walczy z chamstwem i cwaniactwem ze strony innych kierowców...

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał Malkontent Zobacz post
    Każdy samozwańczy szeryf drogowy walczy z chamstwem i cwaniactwem ze strony innych kierowców...
    Jak nie popełnia przy tym wykroczeń, to nie widzę problemu.

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Może kierowca źle się poczuł i wielkie mi halo, mógł wyjść z auta i zapytać czy nie potrzebuje pomocy a nie filmik nagrać i robić z kogoś kozła ofiarnego.
    Jakbym tak przepiździł na czerwonym nocą i ktoś by za mną pojechał to ani bym nie myślał dyskutować. Baba opowiada żę by nie wychamowała. Śmieszna, wjeżdża na skrzyżowanie kilka sekund po czerwonym.

- - - Dopisano - - -

A tutaj oto jak można się doigrać parkując jak cham. Ja póki co ograniczam się tylko do karteczek.

http://pudelekx.pl/nauczka-dla-chamskiego-kierowcy-29892

"Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Ja też to mam, ale jeszcze nie wlepiłem nikomu

Polecam zacząć robić użytek
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ja już takie na szybach pod moim blokiem widziałem

O ile dobrze pamiętam pomysł z kutasem wziął się od parkowania na miejscach dla inwalidów. Gorzej, że teraz inwalida ma mieć tylko karteczkę, że inwalidą jest i nie musi mieć oznakowanego samochodu. To powoduje, że takiemu pseudo-inwalidzie nawet uwagi zwrócić nie można, bo nigdy nie wiadomo. Raz zwróciłam uwagę Czechowi, który zaparkował pod castoramą na miejscu dla inwalidów, to tylko skwitował, że "ne rozumi" :/

Zawsze dzownię po straż miejską gdy widzę nieuprawniony samochód zaparkowany na miejscu dla niepełnosprawnych. Oczywiście kilka wlepek też zostawiam. Niestety przykład z Castoramą jest chyba przegrany bo to nie jest droga/parking publiczny.

- - - Dopisano - - -

Aha no i polecam zapamiętać numer straży miejskiej, jest bardzo prosty i w każdym mieście ten sam 986

Uprawnienia