Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Temat: Uwaga na oszustów internetowych

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    A nie mówiłem że mówiłem, ciekawe ile za trzy lata sprzedał?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    A nie mówiłem że mówiłem, ciekawe ile za trzy lata sprzedał?
    Mnie bardziej ciekawi czy został namierzony i ukarany. Jak na mój gust popełnił przestępstwo z art. 49 punkt 1 a jeżeli to on jest administratorem tych danych art. 51 punkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych. Jeżeli nie jest administratorem tych danych to istnieje podejrzenie popełnienia przestępstwa z art. 267 punkt 1 i 4 kodeksu karnego.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Malkontent Zobacz post
    Mnie bardziej ciekawi czy został namierzony i ukarany. Jak na mój gust popełnił przestępstwo z art. 49 punkt 1 a jeżeli to on jest administratorem tych danych art. 51 punkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych. Jeżeli nie jest administratorem tych danych to istnieje podejrzenie popełnienia przestępstwa z art. 267 punkt 1 i 4 kodeksu karnego.
    Policja nie działa zapobiegawczo, nie chcę się powtarzać ale to jest prawda. Możemy się założyć o dropsa lub o skero co wolisz? jutro zadzwonimy na 112 i zgłosimy przestępstwo to nie zrobią żadnej notatki
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A za co go ukarać, przcież to jest Polska, najdziwniejszy kraj na świecie.

3 dni po opublikowaniu taśm w aferze podsłuchowej nie było ważne co jest na taśmach tylko kto je nagrał i on jest wszystkiemu winny.
    Zabytkowy bunkier w Cieszynie którym przez 70 lat nikt się nie interesował nagle stał się zabytkiem.

Tekst, który ukazał we francuskim piśmie za czasów PRL'u i który powraca co kilka lat.
    "Polska.

Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego jedna piąta narodu żyje poza granicami i w którym co trzeci mieszkaniec ma 20 lat. Kraj brutalnie oderwany od wiekowych tradycji, który odbudował swoją stolicę według obrazów Canaletta, a Stare Miasto odtworzył jako nowe. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy, a obcy kapitał pcha się drzwiami i oknami. Kraj, w którym koncesjami rządzą monopoliści. Kraj ze stolicą, w której centrum stoją nowoczesne biurowce, oferujące pomieszczenia po 10-35 USD za metr. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym można sobie kupić chodniki, postawić parkomaty i płacić państwu tylko 10 procent podatku od zysku. Kraj, w którym otrzymanie paszportu do niedawna stanowiło problem, a mimo to ponad 3,5 mln obywateli rocznie wyjeżdża na wczasy za granicę. Jedyny kraj byłego bloku socjalistycznego, w którym obywatelowi wolno posiadać dolary, choć nie wolno mu ich kupić ani sprzedać poza bankami i kantorami. Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, a z ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza."Polacy! Jak wy to robicie?“.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Przepierón Zobacz post
    A za co go ukarać, przcież to jest Polska, najdziwniejszy kraj na świecie.

3 dni po opublikowaniu taśm w aferze podsłuchowej nie było ważne co jest na taśmach tylko kto je nagrał i on jest wszystkiemu winny.
    Donek boi się konkurencji
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Policja nie działa zapobiegawczo, nie chcę się powtarzać ale to jest prawda. Możemy się założyć o dropsa lub o skero co wolisz? jutro zadzwonimy na 112 i zgłosimy przestępstwo to nie zrobią żadnej notatki
    Bo to jest Polska i polskie g... warte prawo. Jak by na to nie patrzeć doszło do przestępstwa i to przestępstwa ściganego z urzędu, ale nikomu nie chce się pupki ruszyć bo wykrycie i doprowadzenie do ukarania takiego człowieka wymaga sporo zachodu.

Największymi oszustami jest rząd PO legalna partia złodziei zdrajców i kłamców.
    PRZE PIERÓN

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał grand Zobacz post
    Ciekawe, statystyki mówią co innego
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał grand Zobacz post
    Co......mamy klapki na oczach? Innych partii nie widzimy i szybko zapominamy o ich przekrętach?
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Co......mamy klapki na oczach? Innych partii nie widzimy i szybko zapominamy o ich przekrętach?
    Byle do końca kadencji
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia