Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Temat: "Krzyczę więc... " Targowa wróć??

"Krzyczę więc... " Targowa wróć??

http://www.wiadomosci.ox.pl/wiadomos...-targowej.html
    Kto z Was puści tam dziecko na zajęcia :>

Oficjalnie uważam wątek za otwarty

Kojarzy ktoś tego Dragona Co to za jeden

Kojarzę Gostka. wśród znajomych zawrzało
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Ja go kojarze jeszcze z podstawówki. Wtedy pamiętam miał agrafkę w policzku
    Teraz jest chyba"nawrócony"

Ciekawa jestem czy te zajęcia się u nas sprawdzą

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Dragon, ty żyjesz!

Niech sobie grają, ale nie wróżę temu powodzenia. Młodzież nie lubi bezalkoholowych zabaw. Nie docierają również do nich opowieści o rzeczach, które ich nie dotyczą (alkoholizm). Wiec albo będzie kicha w dłuższej perspektywie, albo zrobi się druga Targowa. A tego bym nie chciał! Bo to była wylęgarnia ćpunów i pederastów! Syf i malaria! Sodoma i gomora! Obciach dla naszego miasta!

Takie miajsca jak niegdyś Targowa, powinny być sytuowane za miastem, w odleglosci strzału armatniego!
    Ostatnio edytowane przez starocieszyniok ; 27-08-2014 o 05:14

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Dragon, ty żyjesz!

Niech sobie grają, ale nie wróżę temu powodzenia. Młodzież nie lubi bezalkoholowych zabaw. Nie docierają również do nich opowieści o rzeczach, które ich nie dotyczą (alkoholizm). Wiec albo będzie kicha w dłuższej perspektywie, albo zrobi się druga Targowa. A tego bym nie chciał! Bo to była wylęgarnia ćpunów i pederastów! Syf i malaria! Sodoma i gomora! Obciach dla naszego miasta!

Takie miajsca jak niegdyś Targowa, powinny być sytuowane za miastem, w odleglosci strzału armatniego!
    Chlopie, wrecz szkoda słów na komentarz. Wszyscy w domu zdrowi?

- - - Dopisano - - -

Kojarzę Dragona. Raczej nie ze zbyt dobrej strony. Nawet jak nawrócony, nie posłałbym tam dziecka.

Cytat Napisał td00 Zobacz post
    Kojarzę Dragona. Raczej nie ze zbyt dobrej strony. Nawet jak nawrócony, nie posłałbym tam dziecka.
    Był u mnie w szkole kiedyś taki gość ze Skoczowa chyba który po nawrocie z narko zaczął przestrzegać dzieciaki przed błędami na własnym przykładzie, stąd jego wizyta w naszej szkole. Opowiadał sporo ciekawych i robiących wrażenie rzeczy, a kiedy ktoś się uśmiechał lub próbował zażartować co normalne wśród dzieciaków to jego spojrzenie i reakcja mówiły wszystko (bo nie opowiadał z powietrza ale o własnych doświadczeniach) i żartowniś więcej się nie odzywał do końca spotkania zgaszony i zbity z tropu kompletnie.

Takie zajęcia np. z policją nie mają większego sensu, bo to jak słuchać księdza mądrującego o tym jak traktować żonę/męża czy wychowywać dzieci. W przypadku narko/alko tematów dzieciaki zawsze są najmądrzejsze i prelekcja z policją to okazja do śmiechów i żartów z prowadzącego. Jeśli ten gość się "nawrócił" i faktycznie ma coś ciekawego do opowiedzenia i chce działać dla dzieciaków, to dlaczego nie umożliwić mu tego?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

M53
    Guest
    Ciekawa jestem, co na to jego "opiekunowie". On, w ramach swoje nieustającej terapii będzie działał.
    Każde miejsce, które zajmie dzieciakom konstruktywnie czas, jest dobre. Tylko, żeby ktoś miał jednak nad tym kontrolę (psycholog, pedagog). Myślę, że ona jest i dlatego postanowili coś takiego założyć.

- - - Dopisano - - -

Ja nawet jestem pewna, że kontrola będzie i to ostra, skoro miasto wie, kto chce się tym zająć.
    Poza tym, dopóki nie zobaczy się, jak to działa, to nie należy od razu negować i sądy stawiać.

Starocieszyniok możesz armatę wtłoczyć z powrotem do szopy.

To były czasy Diabelski młyn,hehe Dragon Ty żyjesz? lata go nie widziałam,co do przedsięwzięcia hm może ktos tam przyjdzie ,jak przetrwa z 8 lat klub to niech dzieci moje tam chodza jak beda chciały pozwolę. Przy rynku obok franciszkanów była kiedyś piwnica jakas dla młodzieży tez spotkania z muzyka itp i młodzież podobno chodziła
    czasem lepiej ,czasem gorzej...

Świetny pomysł. Oby się sprawdził. No i kontrola, jak pisze M- niezbędna.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    [QUOTE=starocieszyniok;247269]Niech sobie grają, ale nie wróżę temu powodzenia.......... wylęgarnia ćpunów i pederastów/QUOTE]

Ty wszystko widzisz w czarnych kolorach. Wyluzuj chłopie
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Uprawnienia