Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Temat: "Krzyczę więc... " Targowa wróć??

Kiedyś w Targowej prawda, się weszło i same zioło było czuć w powietrzu. Nie było tam za przyjemnie (przynajmniej dla mnie) Kto co lubi

Ale tak jak Emka napisała, skoro zajęcia ma prowadzić osoba, która kiedyś "brała" powinien to ktoś nadzorować pomysł ciekawy ale nie wiem czy odpowiednie osoby to będą powadziły. Chociaż oni najlepiej dzieciakom wytłumaczą, do czego narkotyki, alkohol prowadzą

Starocieszyniok ma rację, ja bym tego inicjatora tego przedsięwzięcia już za sam wygląd na polowaniu między zające wypuścił.

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał She6L Zobacz post
    Kiedyś w Targowej prawda, się weszło i same zioło było czuć w powietrzu. Nie było tam za przyjemnie (przynajmniej dla mnie) Kto co lubi

Ale tak jak Emka napisała, skoro zajęcia ma prowadzić osoba, która kiedyś "brała" powinien to ktoś nadzorować pomysł ciekawy ale nie wiem czy odpowiednie osoby to będą powadziły. Chociaż oni najlepiej dzieciakom wytłumaczą, do czego narkotyki, alkohol prowadzą
    Do młodych nie docierają takie rzeczy. Wystarczy popatrzeć na młodych kierowców i na śmiertelność w ich grupie wiekowej. Młodzi po prostu uważają, ze problemy i zagrożenia ich nie dotyczą. Taka jest stara prawda.

Mimo wszystko warto próbować. Lepsze to niż chlanie piwska na Wzgórzu Zamkowym

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Przepierón Zobacz post
    Starocieszyniok ma rację, ja bym tego inicjatora tego przedsięwzięcia już za sam wygląd na polowaniu między zające wypuścił.

Pierdzielisz chłoptasiu.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Z dala od paśnika.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał She6L Zobacz post
    Mimo wszystko warto próbować. Lepsze to niż chlanie piwska na Wzgórzu Zamkowym
    Piwo ni ma taki złe, nerki czyści

Okolice Cieszyna
    Piwo ni ma taki złe, nerki czyści

....a le niekierym łep muli.

M53
    Guest
    Matko, wszędzie się wciskają z tym durnymi komentami nie na temat.
    Myślę, że należy teraz poczekać, przyjrzeć się jak ta inicjatywa się rozwija, a potem ewentualnie, jak będzie trzeba protestować. Zakładanie z góry,że coś jest be, bo ma to prowadzić osoba kiedyś uzależniona, a teraz chce się udzielać i przestrzegać przed złem, które ją spotkało, to czysta demagogia.

Cytat Napisał stach11 Zobacz post
    ....a le niekierym łep muli.
    Może tobie, na mnie działa orzeźwiająco

Uprawnienia