Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Temat: "Krzyczę więc... " Targowa wróć??

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Marek Kotański też był po przebiegach, ale wyszedł na prosta, szkoda że tak późno. Ja osobiście nie znam gostka ale życzę mu powodzenia. Znam kilku co się nawrócili i chwała im za to.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał stach11 Zobacz post
    ....a le niekierym łep muli.
    To są sporadyczne przypadki, ja osobiście nie znam takich co piją i narzekają.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Wiec albo będzie kicha w dłuższej perspektywie, albo zrobi się druga Targowa.
    Nie wydaje mi się, że się zrobi. Z tego co czytam nie wydaje mi się, że w ogóle tam alkohol będzie. Chyba, że będą nosić swój stuff

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał syksyk Zobacz post
    Nie wydaje mi się, że się zrobi. Z tego co czytam nie wydaje mi się, że w ogóle tam alkohol będzie. Chyba, że będą nosić swój stuff
    No to miałem na myśli, że będą nosić swój. Dragon przymknie oko

Do młodych nie docierają takie rzeczy. Wystarczy popatrzeć na młodych kierowców i na śmiertelność w ich grupie wiekowej. Młodzi po prostu uważają, ze problemy i zagrożenia ich nie dotyczą. Taka jest stara prawda.
    Nie wierzę, że akurat Ty sprowadzasz problem narko/alko niewyszumionej dorastającej młodzieży do kretynizmu za kierownicą.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Nie wierzę, że akurat Ty sprowadzasz problem narko/alko niewyszumionej dorastającej młodzieży do kretynizmu za kierownicą.
    Nie zamierzam się powtarzac , ani dyskutować na temat twojego braku wiary w to czy tamto. Młodzież jak jest, każdy widzi. EOT

Okolice Cieszyna
    Cytat Napisał Przepierón Zobacz post
    Może tobie, na mnie działa orzeźwiająco
    Tobie- grzecznościowo pisze się z dużej litery. Pamiętaj o tym "mondralo".
    Ostatnio edytowane przez stach11 ; 27-08-2014 o 17:38

Nie zamierzam się powtarzac , ani dyskutować na temat twojego braku wiary w to czy tamto. Młodzież jak jest, każdy widzi. EOT
    No cóż, nie będę się z Tobą kłócił o wierzenia. Ja wciąż uważam, że dorastająca problematyczna młodzież powinna mieć kontakt z ludźmi którzy w ich wieku mieli podobne problemy, spowodowane prodobnymi przyczynami. Część z nich może się opamięta.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Część z nich może się opamięta.

Tu nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Byliśmy kiedyś młodzi i piękni.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

...i niegrzeczni. Janek opowiedz jaki z Ciebie łobuz był

M53
    Guest
    I niegrzeczni... i właśnie nie należy tego "ukrywać" ale mówić wprost. A jak młodzież zobaczy, że nikt z dorosłych nie był święty, miał takie problemy w ich wieku jak oni, i jak próbował sobie z nimi radzić, kiedy dowie się, jak wyjść z różnych tarapatów i że w ogóle można, to nabierze więcej zaufania do "starszych". Tylko to trzeba spokojnie a nie armatami i flintami gonić, psioczyć i pomstować na te paskudną, nie do wychowania młodzież.
    Już starożytni mieli problemy z młodzieżą. Nihil novi sub sole

Uprawnienia