Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: FOTOGRAFIA Marzena Delong ZLikwidowana ?!!

Mieli bardzo drogo, sesja weselna zawsze w tym samym miejscu, zdj bardzo wyretuszowane.

Cytat Napisał takczynie Zobacz post
    Mieli bardzo drogo, sesja weselna zawsze w tym samym miejscu, zdj bardzo wyretuszowane.
    To fakt, widziałam kilka ich albumów i właściwie wszystkie były identyczne tylko twarze sie zmieniały

A o klapie dworku też cos mi sie o usdzy obiło ale na własne oczy nie widziałam, więc nie powtarzam....

Raz mi sie zdarzyło przypadkowo korzystać z usług tej Pani i nie byłem zadowolony. Korzystam z usług pana Maciejczyka i to jest dla mnie to.

Cytat Napisał rudlan Zobacz post
    Korzystam z usług pana Maciejczyka i to jest dla mnie to.
    A nie Maciejiczka czasem?
    Ja z kolei mam bardzo nieciekawe doświadczenia z tym zakładem foto.

Co tak narzykocie na tych fotografów? Fotograf też ino człowiek i cudów nie robi, jacy do zjyncio prziszli tacy wyszli i tela w temacie

Prziszli rozczochrani a chcieliby wyglóndać jak gwaizdy holiłudu .

Jestem tu, stela
    Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    A nie Maciejiczka czasem?
    Ja z kolei mam bardzo nieciekawe doświadczenia z tym zakładem foto.
    Ja też nie mam najciekawszych. Ten pan jest kompletnie niezorganizowany. Kilka razy zachodziłam i zdjęcia ciągle nie były gotowe.

Nie ma już z tego co wiem Pani Delong w Cieszynie, ale znaleźliśmy bardzo fajną panią fotograf. Nazywa się Magdalena Dyrda. Ma studio nad hurtownią Iza (z ciuchami) na Bobreckiej, ale trzeba najpierw do niej zadzwonić. Nie pamiętam jej strony ale ma facebooka "Magdalena Dyrda Fotograf".

Uprawnienia