Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Temat: Romantyczna kolacja we dwoje, gdzie najlepiej?

Romantyczna kolacja we dwoje, gdzie najlepiej?

Hej.

Może polecicie jakąś przytulną restaurację/knajpkę gdzie można dobrze zjeść, napić się winka zorganizować jakiś stolik, świece, np płatki róż i coś podobnego w Cieszynie i bliskich okolicach.
    Ma to być z okazji urodzin dla ukochanej

Dzięki za podowiedzi

Hm, nie wiem czy płatki róż wszędzie podają...może to kwestia dogadania się. Ale fajnie jest np. u "Konczakowskich"-dobre jedzonko, w Korbasowym Dworze też bardzo przytulnie i jedzenie na duży plus. To jeśli chodzi o Cieszyn. Ale w np. w Bielsku też jest parę fajnych knajpek.

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał actrans Zobacz post
    Hej.

Może polecicie jakąś przytulną restaurację/knajpkę gdzie można dobrze zjeść, napić się winka zorganizować jakiś stolik, świece, np płatki róż i coś podobnego w Cieszynie i bliskich okolicach.
    Ma to być z okazji urodzin dla ukochanej

Dzięki za podowiedzi
    Nie ma takiej knajpy w Cieszynie (i w sumie się nie dziwię). A Korbasowy dwór radze omijać z daleka!

A gusła z winem i różami możesz odprawić w domu.

Ja poleciłam Korbasa, bo byłam tam wiele razy i podobało mi się. Ale każdy może mieć swoje zdanie.

No ok dzięki kochana przemyśle Korbasowy. Myślałem też o Dworku Cieszyńskim, jakieś opinie ?
    Z płatkami wiem najlepiej będzie pójść i się dogadać... nie koniecznie to też muszą być płatki ale chcę aby było jakoś wyjątkowo

Wiem że gusła z różami i winem w domu można odprawić to chyba oczywiste ale chcę tym razem to poza domem zorganizować.

Jakieś jeszcze propozycje ? nie wierzę że nikt nie robił czegoś podobnego dla kobiety

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał kochana Zobacz post
    Ja poleciłam Korbasa, bo byłam tam wiele razy i podobało mi się. Ale każdy może mieć swoje zdanie.
    Ja byłem raz i rachunek nie pasował (jak kwota wynosi kolo 300zl, to widocznie kusi żeby coś skręcić). Właściciel byl i... i nic. A jedzenie było oszkliwe! W zwykłym barze dla alkoholików smaczniej podają.

- - - Dopisano - - -
    No ok dzięki kochana przemyśle Korbasowy. Myślałem też o Dworku Cieszyńskim, jakieś opinie ?
    Z płatkami wiem najlepiej będzie pójść i się dogadać... nie koniecznie to też muszą być płatki ale chcę aby było jakoś wyjątkowo

Wiem że gusła z różami i winem w domu można odprawić to chyba oczywiste ale chcę tym razem to poza domem zorganizować.

Jakieś jeszcze propozycje ? nie wierzę że nikt nie robił czegoś podobnego dla kobiety
    Nikt normalny podobnych rzeczy nie robił, to się zgadza.

Dworek cieszyński polecam. Nie wiem jak z gusłami, ale klimat i jedzenie ok.
    Ostatnio edytowane przez starocieszyniok ; 08-09-2014 o 11:19

Dzięki starocieszyniok zajrzę też do Dworka.

Heh to co sugerujesz że jestem nie normalny ?

Płatki róż to już gdzie indziej niech będą
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Dzięki starocieszyniok zajrzę też do Dworka.

Heh to co sugerujesz że jestem nie normalny ?
    Hehe, się okaże Powodzenia.

P.S. Pracuje w dworku kelner o imieniu Arek. Fajnie gdybyś na niego trafił, bo to miłe, kiedy obsługuje cie osoba, która lubi swoją pracę. Polecam gościa.
    Ostatnio edytowane przez starocieszyniok ; 08-09-2014 o 11:27

sprawdziłem korbasowy w necie to ceny wyglądają ok tylko nie mam odniesienia do jakości i ilości dań
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia