Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Temat: Romantyczna kolacja we dwoje, gdzie najlepiej?

No widzisz starocieszyniok ja z kolei nigdy już nie pójdę do Dworku. Więc ile ludzi, tyle opinii. Może sam zainteresowany zrobi sobie rundkę po restauracjach i sam coś wybierze, co będzie pasować.
    Poza tym, to miłe jak stara się dla swojej połowy.

jak poczytałem o dworku cieszynskim to bylem w sumie tam raz z zamiarem jedzenia, no i niestety nie pojadłem bo kelner nie był zainteresowany podejść do gości, a opinie na gastronautach co do jedzenia to tragedia
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Hmm ceuer ceny cenami, mogę sobie pozwolić to ostatni wyznacznik na który będę patrzał, ma być przed wszystkim przytulnie, romantycznie i miło
    Oo kochana to co w Dworku nie tak ? i dzięki za słowa otuchy bo myślałem że coś ze mną nie tak chcąc jej coś takiego zorganizować

no to jakieś jeszcze inne propozycje są ?

Cytat Napisał actrans Zobacz post
    Hmm ceuer ceny cenami, mogę sobie pozwolić to ostatni wyznacznik na który będę patrzał, ma być przed wszystkim przytulnie, romantycznie i miło
    Oo kochana to co w Dworku nie tak ? i dzięki za słowa otuchy bo myślałem że coś ze mną nie tak chcąc jej coś takiego zorganizować

no to jakieś jeszcze inne propozycje są ?
    A czemu myslałeś, ze coś z Tobą nie tak? Mnie np. takie gesty ujmują i jest to bardzo miłe. A w urodziny to fajnie sobie zjeść kolację, zwłaszcza jak przez tydzień człowiek nie ma nic czasu.
    Jeśli chodzi o Dworek to jedzenie i obsługa jak dla mnie fatalna.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    jak poczytałem o dworku cieszynskim to bylem w sumie tam raz z zamiarem jedzenia, no i niestety nie pojadłem bo kelner nie był zainteresowany podejść do gości
    Zgadzam się.

actrans przed wizytą poczytaj sobie też opinie na gastronauci.pl zawsze będziesz miał już jakiś punkt odniesienia
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Też dobry pomysł, co ceuer napisał. W sumie tak naprawdę każdy ma inne gusta smakowe czy estetyczne.
    Na pewno coś wybierzesz dobrego. Ja Ci poleciłam 2 te knajpki, bo są dla mnie sprawdzone pod względem jedzenia i miejsca i ogólnej obsługi gości.
    Powodzenia.

A co ze Strasznym Dworem? Dawno tam nie byłam ale strasznie kiedyś lubiłam to miejsc, a i kuchnia mi odpowiadała (szczególnie camembert z żurawiną i bitą śmietaną ). Działają jeszcze?

Korbasowy - byłem i oprócz czosnku nie czułem żadnego innego smaku (ale to chyba ze 2 lata temu było jak był urodzaj na czosnek )
    Dworek - Byłem, jadłem i polecić mogę jeśli cena nie gra roli. Najtaniej nie mają ale mają dobre żarcie
    Straszny Dwór - baaardzo dobre żarełko, w fajnym klimacie wystrój ale cena po raz kolejny powoduje, że nie jest to knajpa na stołowanie się codziennie

A po co Ci płatki róż To się chyba nie nadaje do jedzenia

Płatki miały wylądować na stole a nie na talerzu ot tak żeby ładniej było obejdzie się też bez nich.

Czekam jeszcze na kolejne opinie i pomysły.

Cytat Napisał actrans Zobacz post
    Płatki miały wylądować na stole a nie na talerzu ot tak żeby ładniej było obejdzie się też bez nich.

Czekam jeszcze na kolejne opinie i pomysły.
    Jak już chcesz te płatki to sam obtargej róże- 15 minut wcześniej jak przybędziesz to zdążysz

A poważnie to mówisz, że potrzebujesz taką a taką dekorację stołu i nie ma problemu. Dobra restauracja wszystko załatwi.

Wysłałam Ci prywatną
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 08-09-2014 o 14:25
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Uprawnienia