Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Temat: Romantyczna kolacja we dwoje, gdzie najlepiej?

Mieszka w
    Między piekłem a niebem...
    Wpisów
    2
    Wybrałam się kiedyś ze znajomym na kolację do Koliby pod Czarcim Kopytem (miejsce trochę diaboliczne)...miała być zwykła kolacja, a zrobiło się bardzo romantycznie. Poszliśmy do dolnej sali i zajęliśmy stolik we wnęce pod schodami...klimat był niesamowity...świece, z głośników sączyła się nastrojowa muzyka, jedzenie było doskonałe...pamiętam ten wieczór do dziś...ale to było parę lat temu więc nie wiem czy nadal dobrze karmią...

http://www.czarciekopyto.pl/
    Życie jest przygodą dla odważnych - albo niczym...

H. Keller

Też już dość dawno nie byłem pod Czarcim Kopytem, ale z tego co wiem nic się nie zmieniło. Na romantyczną kolację miejsce idealne

Myślałam, że pytanie dotyczyło tylko Cieszyna Czarcie zawsze super!

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    sprawdziłem korbasowy w necie to ceny wyglądają ok tylko nie mam odniesienia do jakości i ilości dań
    Może jest anorektykiem, bez obrazy, ale jedzenie to nie wszystko....

Jestem tu, stela
    Korbasowy Dwór odradzam. Byłam tam dwa razy bo mi się wystrój podoba, ale dwa razy dostałam zimne jedzenie i w ogóle jakieś takie bez smaku :/.
    Dworek jest świetny, a już najświetniejsze jest faktycznie czarcie kopyto
    No i wiem, że Pod Tułem też takie różne akcje z płatkami róż robią

robimy pod Tułem takie akcje romantyczne była nawet zaręczynowa kolacja przy kominku w sali tylko do dyspozycji tej jednej pary . . . a potem to już tajemnica. NIEZMIENNIE ZAPRASZAM
    a jeśli chodzi o Cieszyn to mi smakuje kuchnia w Żaku, Korbasowy może być ale ostatnio bez rewelacji
    pozdrawiam
    Cytat Napisał nika811 Zobacz post
    Korbasowy Dwór odradzam. Byłam tam dwa razy bo mi się wystrój podoba, ale dwa razy dostałam zimne jedzenie i w ogóle jakieś takie bez smaku :/.
    Dworek jest świetny, a już najświetniejsze jest faktycznie czarcie kopyto
    No i wiem, że Pod Tułem też takie różne akcje z płatkami róż robią

Cytat Napisał Natalia3127 Zobacz post
    robimy pod Tułem takie akcje romantyczne była nawet zaręczynowa kolacja przy kominku w sali tylko do dyspozycji tej jednej pary . . . a potem to już tajemnica. NIEZMIENNIE ZAPRASZAM
    a jeśli chodzi o Cieszyn to mi smakuje kuchnia w Żaku, Korbasowy może być ale ostatnio bez rewelacji
    pozdrawiam
    taaa tylko pod tuł to trzeba sie też wstrzelić... bo co już to przepraszamy wesele, także albo dom przyjęć albo restauracja...wybór należy do ciebie
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Ja też polecam Czarcie Kopyto Super intymna, romantyczna atmosfera koniecznie na dolnej sali

Polecam Korbasowy Dwór za pyszną kuchnię, piękne wnętrze

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Korbasowy Dwór i pyszne jedzenie? Żart jakiś albo se reklame robisz
    Ja osobiście to tam jeszcze ciepłego posiłku nie zjadłam, zawsze chłodne trafia na stół. Poza tym wszystkie posiłki, które tam jadłam były niedoprawione, wręcz mdłe. Może i ładny wystrój ale kucharze to się chyba wypalili zawodowo
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Uprawnienia