Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Kontrola stomatologiczna w ciąży.

Kontrola stomatologiczna w ciąży.

Czy nadal taka kontrola i wpis do karty ciąży jest obowiązkowy w szpitalu w Cieszynie? Mój lekarz mi nic na ten temat nie powiedział, miałam się zapytać ostatnio na wizycie ale wyleciało mi z głowy.
    Czy coś się w tej kwestii zmieniło czy lekarz poprostu zapomniał mnie o tym poinformować?

nic mi o tym nie wiadomo. miejsce na to w karcie mialam, ale ginekolog nic nie mówił. sama bylam dwa razy na kontroli ale nikt nie chcial po mnie karty ciazy ani jej nie wyciągałam. w szpitalu tez mnie o to nie zapytano

Ale rodziłaś w Cieszynie?

Aha To w takim razie już wiem czemu na ten temat mi nic nie mówił Dzięki za informacje

jestem teraz w 37 tygodniu ciaży i musiałam iść do stomatologa po wpis do karty ciaży

Ja rodziłam miesiąc temu w Cn i nikt nie pytał o taką kontrolę.
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Ja się go zapytam na kolejnej wizycie (no chyba, że wcześniej urodzę ) ale jeśli się o to nie czepiają to znaczy, że nie jest to konieczne.

Ona83 a lekarz Ci kazał czy tylko zasugerował, że dobrze by było iść?

u mnie akurat lekarka szukała przyczyn leukocytozy czyli za dużej liczby białych krwinek, które świadczą o jakimś stanie zapalnym. Czasem stan zapalny może być od zepsutego zęba, dlatego konieczna była wizyta i wpis do karty ciąży.

Cytat Napisał ona83 Zobacz post
    u mnie akurat lekarka szukała przyczyn leukocytozy czyli za dużej liczby białych krwinek, które świadczą o jakimś stanie zapalnym. Czasem stan zapalny może być od zepsutego zęba, dlatego konieczna była wizyta i wpis do karty ciąży.
    W takim wypadku to zrozumiałe. Zastanawiałam się tylko nad tym czy to jest obowiązkowe np tak jak test obciążenia glukozą czy inne badania wpisywanie do karty ciąży.

Uprawnienia