Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Czym leczyć przeziębienie będąc w ciąży?

Czym leczyć przeziębienie będąc w ciąży?

Jakie nieszkodliwe dla dziecka sposoby na przeziębienie znacie? Ja póki co leczę się syropem z cebuli i ciepłą herbatką z sokiem malinowym. Od czasu do czasu robię sobie inhalacje. Mleka z czosnkiem nie jestem w stanie wypić a wiem, że też dobrze robi. na przeziębienie.
    Czym można jeszcze sobie pomóc?

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    Jakie nieszkodliwe dla dziecka sposoby na przeziębienie znacie? Ja póki co leczę się syropem z cebuli i ciepłą herbatką z sokiem malinowym. Od czasu do czasu robię sobie inhalacje. Mleka z czosnkiem nie jestem w stanie wypić a wiem, że też dobrze robi. na przeziębienie.
    Czym można jeszcze sobie pomóc?
    Przeziębienie to wirus, wiec się go nie leczy. Można co prawda brać leki przeciwwirusowe, ale z doświadczenia wiem, ze zanim zaczną działać, to przeziębienie samo przejdzie.

Tak wiec, dużo spać, dużo jeść, nic nie robić. I to jest jedyna recepta, bez wzgledu na to czy jesteś w ciąży czy nie. Pozdro

Cieszyn
    Wpisów
    2
    ...a może takie rady Ci pomogą:

http://ingliszmanka.wordpress.com/20...ienia-i-grypy/
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ja raz w tygodniu ząbek czosnku ssiem i wirusy mnie unikaj.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Przeziębienie to wirus, wiec się go nie leczy. Można co prawda brać leki przeciwwirusowe, ale z doświadczenia wiem, ze zanim zaczną działać, to przeziębienie samo przejdzie.

Tak wiec, dużo spać, dużo jeść, nic nie robić. I to jest jedyna recepta, bez wzgledu na to czy jesteś w ciąży czy nie. Pozdro
    Wiadomo, że organizm sam musi sobie poradzić z intruzem ale w jakiś sposób można sobie pomóc mając uporczywy kaszel, przytkany nos czy bolące gardło Mnie najbardziej drażni nos ponieważ muszę oddychać przez usta co mnie bardzo frustruje.

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    Wiadomo, że organizm sam musi sobie poradzić z intruzem ale w jakiś sposób można sobie pomóc mając uporczywy kaszel, przytkany nos czy bolące gardło Mnie najbardziej drażni nos ponieważ muszę oddychać przez usta co mnie bardzo frustruje.
    No to na gardło syrop. Na katar krople Otrivin (na mnie działają najlepiej). Oprócz tego miód, czosnek i maliny. I będzie dobrze

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    No to na gardło syrop. Na katar krople Otrivin (na mnie działają najlepiej). Oprócz tego miód, czosnek i maliny. I będzie dobrze
    No i tu właśnie zaczynają się schody Na każdym leku piszą, że będąc w ciąży przed zastosowaniem poradzić się lekarza ( myślałam, że np maść vick można spokojnie stosować w ciąży a okazuje się, że nie bo zawiera jeden składnik, który może zaszkodzić). Dlatego żeby nie latać co chwilę na konsultację wolę jakieś naturalne sposoby typu czosnek, miód i maliny

Nie lecz się przez net Idz do lekarza, ciąża to nie żarty. Od takich spraw mamy wspaniałych lekarzy. Jeszcze trochę to przez internet będziemy zęby leczyć.

Uprawnienia