Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Czym leczyć przeziębienie będąc w ciąży?

Cytat Napisał Bananowysok87 Zobacz post
    Nie lecz się przez net Idz do lekarza, ciąża to nie żarty. Od takich spraw mamy wspaniałych lekarzy. Jeszcze trochę to przez internet będziemy zęby leczyć.
    Z katarem nawet będąc w ciąży nie lecę od razu do lekarza. Dziś mamy takich "wspaniałych" lekarzy, że nawet na przeziębienie potrafią przepisać antybiotyk a ja tego nie chcę. A poradzić się innych o jakieś sprawdzone domowe sposoby chyba można na forum?
    Poza tym to nie są informacje tylko dla mnie. Za jakiś czas może się tu pojawić osoba, które będzie miała podobne pytanie i wchodząc na ten temat otrzyma od razu odpowiedź

Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    Z katarem nawet będąc w ciąży nie lecę od razu do lekarza. Dziś mamy takich "wspaniałych" lekarzy, że nawet na przeziębienie potrafią przepisać antybiotyk a ja tego nie chcę. A poradzić się innych o jakieś sprawdzone domowe sposoby chyba można na forum?
    Poza tym to nie są informacje tylko dla mnie. Za jakiś czas może się tu pojawić osoba, które będzie miała podobne pytanie i wchodząc na ten temat otrzyma od razu odpowiedź
    Powikłania przeziębiania mogą być różne,Górne drogi oddechowe mają połączenia z różnymi narządami, toteż czasem infekcja przeziębieniowa obejmująca jamy nosowe i gardło może szerzyć się na ucho środkowe, zatoki oboczne nosa, krtań, tchawicę, oskrzela i płuca wywołując w nich stan zapalny powikłany często zakażeniem bakteryjnym. Ja bym jednak skorzystał z ''wspaniałych'' lekarzy. Powinnaś dbać nie tylko o siebie ale i o dziecko które się ma urodzić zdrowe, co powiesz dziecku jak się urodzi z jakimiś powikłaniami, doktor google nas leczył i są skutki. Nie życzę Ci takiego scenariusza, ale jeszcze nie jest za późno.

Bananowysok87 zapewniam Cię, że wiem co robię Nie pierwszy raz jestem w ciąży i nie pierwszy raz jestem w tym czasie przeziębiona

A dziś już czuję się lepiej i mogę przez nos oddychać

Uprawnienia