Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz wprowadzenia nowych rang na forum?

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

18 58.06%
  • nie

13 41.94%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Temat: Ankieta - nowe rangi

czeluściach foruma
    Wiecie co.... MASAKRA! Kiedyś wspólnie te nazwy wymyślaliśmy, było przy tym fajnie i wesoło. Do tego nazwy są po naszymu i do tego są humorystyczne. Ale widocznie jakaś wspólnota, wesołość nie jest niektórym potrzebne.
    To chyba Wy bierzecie to forum zbyt poważnie. zbicho, wybacz, głównie tu teraz Ciebie mam na myśli....

Ludzie dajcie sobie już spokój ze zbieraniem punktów, reputacji itp! Tak jakby TO było najwazniejsze Jak Wy to wyliczacie, masakra.... Nawet o "głupie" nazwy Wam chodzi... i tak przecież w efekcie jak się na to patrzy to teraz, oprócz "świeżaka" mi nic nie mówią - kto jest wyżej od kogo.... A Wy jakby to decydowało kto jest lepszy... (jedni to tylko na te kreseczki walczyli ).

Ja dam tak, miałam nadzieję, że to rozweseli forum, ale nie, widzę, że niektórych wszystko boli. Najlepsze takie forum na którym nikt by nic nie pisał

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Kliknęłam na Tak, sądzę, że propozycja Lejdi jest taka bardziej stela . Ten świeżak mnie naprawdę wkurzo
    Jednocześnie chciałabym zagłosować za zniesieniem tzw. punktów reputacji.
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Mnie nie zależy, chyba nawet obecne rangi są "nasze", kiedyś pat wprowadzał. Nie? Zagłosowałęm jednak na tak bo podoba mi się kierunek krilady, żeby nieco odświeżyć forum, może wprowadzi to trochę powietrza
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ja też dałam na tak a niech coś się dzieje
    i nie sadzę, żeby fafla od fuloka była gorsza

ale niektorzy musza ponarzekać więc zapraszam do odpowiedniego tematu, żeby tego nie zaśmiecać

http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...ekajmy/page118
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał Marcin K. Zobacz post
    Ankieta na temat nowych rang zaproponowanych tutaj:
    http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...l=1#post250726

Zapraszam do głosowania.
    Jeszcze mam pytanie
    Do kiedy głosujemy?
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    jo je na TAK

bo jo chcym być oksowym zombie....

Cytat Napisał zbicho Zobacz post
    Ankieta nie jest przymusowa. Jest Ci obojętne, to nie piszesz nic. Proste?
    Problem mają osoby, które muszą być w każdej d... , bo mimo że nic nie wniosą to statystyki są dla nich najważniejsze.
    Ani słowem nigdzie nie wspomniałem o statystykach, Ty natomiast non stop o tym trąbisz? jakieś kompleksy masz na tym punkcie? czy o co chodzi?

zagłosowałam na tak, myślę, że można coś zmienić, tym bardziej, że już dawno zmiany nie było
    Również proponuję zlikwidować reputację, niektórzy nie wiedzą do czego służy.

Dałam na "TAK",trzeba coś zmienić już jest jakiś delikatniutki powiew tej świeżości bo wreszcie Pan Admin jest z nami i może w końcu skończą się jazdy i podjazdy i każdy kto zacznie obrażać innych zostanie potraktowany w odpowiedni sposób

kwantq
    Guest
    Innymi słowy glosowanie jawne Ja podobnie jestem za czymś nowym jakimś powiewem świeżości . Widzę po wyżej ze koleżanka wkleiła coś w stylu sentymentu do dawnych użytkowników. To taki wspomnień czar tęsknota za dawnym forum i nie dziwie się mieliście świetne forum Czy zdołacie cofnąć forumowy czas tego nie wiem . Wiemy że niema dwu jednakowych spojrzeń , uśmiechów ,ludzi itd. Czas nie czeka na nas niestety

Uprawnienia