Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz wprowadzenia nowych rang na forum?

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

18 58.06%
  • nie

13 41.94%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: Ankieta - nowe rangi

Ucho od śledzia
    Guest
    Cytat Napisał Krilady* Zobacz post
    Wiecie co.... MASAKRA! Kiedyś wspólnie te nazwy wymyślaliśmy, było przy tym fajnie i wesoło. Do tego nazwy są po naszymu i do tego są humorystyczne. Ale widocznie jakaś wspólnota, wesołość nie jest niektórym potrzebne.
    To chyba Wy bierzecie to forum zbyt poważnie. zbicho, wybacz, głównie tu teraz Ciebie mam na myśli....

Ludzie dajcie sobie już spokój ze zbieraniem punktów, reputacji itp! Tak jakby TO było najwazniejsze Jak Wy to wyliczacie, masakra.... Nawet o "głupie" nazwy Wam chodzi... i tak przecież w efekcie jak się na to patrzy to teraz, oprócz "świeżaka" mi nic nie mówią - kto jest wyżej od kogo.... A Wy jakby to decydowało kto jest lepszy... (jedni to tylko na te kreseczki walczyli ).

Ja dam tak, miałam nadzieję, że to rozweseli forum, ale nie, widzę, że niektórych wszystko boli. Najlepsze takie forum na którym nikt by nic nie pisał

Jeszcze na odchodne zagłosujym Ci na TAK, chocioż mi to zwiso, aczkolwiek może cosi do potomnych zostanie. http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...ighlight=rangi Się działo

Rządzisz maleńka!

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Jeszcze mam pytanie
    Do kiedy głosujemy?
    Kilka dni, tak by wszyscy zainteresowani mogli zagłosować.

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Cytat Napisał Ucho od śledzia Zobacz post
    Jeszcze na odchodne zagłosujym Ci na TAK, chocioż mi to zwiso, aczkolwiek może cosi do potomnych zostanie. http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...ighlight=rangi Się działo

Rządzisz maleńka!

hehe zostawiła se konto w zapasie małpa jedna

Ucho od śledzia
    Guest
    Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    hehe zostawiła se konto w zapasie małpa jedna
    Już usuniynte

Znaczy w trakcie...

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Cytat Napisał Ucho od śledzia Zobacz post
    Już usuniynte

Znaczy w trakcie...
    to se jeszcze poszalej po tematach a co!

Mi to też jest obojętne co będzie widniało pod moim nickiem ale zaznaczyłam "nie" z racji tego, że obawiam się po wprowadzeniu tych rang wyścigu szczurów i nagłego wysypu niepotrzebnych postów "bo ja bym chciała/chciał być chroboczkiem a ja boroczkiem".

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Wszystkim to jest obojętne, ale grupa trolingowa musi o czymś pisać i tyle. To forum jest chyba sensem ich życia. Cóż, w Polsce nie ma przymusowych terapii psychiatrycznych i takie są efekty.

Ja pitole... Starocieszyniak korzystasz z tego forum jak większość więc nie mów na resztę trolle, ok? Forum jest od czego? Chyba od tego żeby pisać, nie? Czy coś się zmieniło?

Nie wiem czemu myślisz, że są tu ludzie, którym zależy tylko na punktach, rangach, milionach postów itp itd... Przecież większość z nas to dorośli i myślę, że zależy nam wszystkim na pogadaniu z innymi. Po prostu. Raz na poważnie raz na jajca. Nie spinaj się tak na przyszłość

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Wszystkim to jest obojętne, ale grupa trolingowa musi o czymś pisać i tyle. To forum jest chyba sensem ich życia. Cóż, w Polsce nie ma przymusowych terapii psychiatrycznych i takie są efekty.
    Nie wszystkim jest to obojętne, niektórzy chcieli by coś zmienić w forum a nie tylko słuchać stękania i wiecznego niezadowolenia. Nie masz nic do powiedzenia to po co zabierasz głos? Jeśli jednak go zabierasz, to z kulturą. Akurat tego na tym forum się wymaga.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    Mi to też jest obojętne co będzie widniało pod moim nickiem ale zaznaczyłam "nie" z racji tego, że obawiam się po wprowadzeniu tych rang wyścigu szczurów i nagłego wysypu niepotrzebnych postów "bo ja bym chciała/chciał być chroboczkiem a ja boroczkiem".
    tu się nie zgodzę, myślę, że nikt wyścigóww nie będzie robił bo i w poprzedniej wersji nazw rang nic takiego nie miało miejsca
    Czyli jak ktoś dobije np. do boroczka to już nie będzie się odzywał bo mu będzie dobrze jako boroczkowi? nie nie, tak to nie funguje

zamykam temat, bo zaczynają się niepotrzebne kłótnie.

Uprawnienia