Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Co na zmarszczki? botox? Cieszyn, okolice-co polecacie

Wiem, ze pomagają na to jakieś głębokie peelingi. Wypłycają zmarszczki, ale trzeba to wykonywac laserem. Widziałam nawet w tym programie sekrety chirurgi, kobietę która w taki sposób własnie spłyciła swoje zamarszczki,a efekt był niezły. Tylko oczywiście twarz cała czerwona i mocno podrażniona

Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 19-05-2015 o 11:01 Powód: spam

Zmarszczek nie da się całkowicie usunąć.Możemy je jedynie redukować i zapobiegać powstawaniu.Ja osobiscie stosuje joge twarzy i do tego kremy La Milu.I efekty są Ja jestem bardzo zadowolona

Znajoma mojej mamy postanowiła wypróbować mezoterapię igłową w Goleszowie w gabinecie Sissi z jakimśtam koktajlem na zmarszczki i powiem Wam, że po 3 zabiegach fajnie widać, że zmarszczki się zmniejszyły. Sama będę musiała się tam wybrać, bo ponoć na słabe i wypadające włosy też mają jakieś koktajle a ja chyba oszaleję z tymi moimi włosami...

Witam serdecznie, zapraszam do Instytutu Urody NONI w Cieszynie na Stawowej 19 (w gabinetach po byłej Aromie Day Spa). Zespół specjalistów dobierze dla każdej z Was specjalistyczne zabiegi, które w nieinwazyjny sposób pomogą w redukcji zmarszczek i nie tylko, poprawią wygląd skóry, pomogą zgubić kilka zbędnych centymetrów ciałka. Serdecznie zapraszam od pon.-pt. od 8-20 i w sobotę od 8-15 lub pod telefonem 725 03 03 40.
    Oferujemy vouchery (zaproszenia) na usługi, gdzie Klient określa kwotę usługi a osoba, która z tych usług skorzysta sama dobiera zabiegi do swoich potrzeb. Termin ważności zaproszenia 2 miesiące. Serdecznie zapraszam. Właściciel.

Popatrz na dowód osobisty! Czy pesel też się da potraktować botoksemTrzeba się pogodzić z faktem -byłaś piękna i młoda a teraz zostało tylko i .

Uprawnienia