Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: Co na zmarszczki? botox? Cieszyn, okolice-co polecacie

kwantq
    Guest
    Cytat Napisał zbicho Zobacz post
    A nie prościej pogodzić się z wiekiem i naturą? Zmarszczki są sexy
    Zgadzam się wszystkiego da się zatuszować a już na pewno wieku a ten w danym czasie ma jednak swój urok

- - - Dopisano - - -

Zgadzam się wszystkiego nie da się zatuszować a już na pewno wieku a ten w danym czasie ma jednak swój urok

Cytat Napisał kwantq Zobacz post
    Zgadzam się wszystkiego da się zatuszować a już na pewno wieku a ten w danym czasie ma jednak swój urok

- - - Dopisano - - -

Zgadzam się wszystkiego nie da się zatuszować a już na pewno wieku a ten w danym czasie ma jednak swój urok
    Ach, dziękuję za cenne rady, niestety nie o takie mi chodziło ;-) a raczej o bardziej praktyczne. Rozumiem, że zmarszczki kojarzą się wszystkim od razu z wiekiem, starzeniem się itp, ale mi tak jak wpisałam chodzi strikte o zmarszczkę mimiczną niestety nie związana z wiekiem ;-( Pozdrawiam

Mimiczne są jeszcze fajniejsze
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Można też pare kiligramów przytyć i zmarszczki znikną.

Cytat Napisał Kasia92 Zobacz post
    Można też pare kiligramów przytyć i zmarszczki znikną.
    a masz sposób na przytycie? bo to ciezko u niektórych ja nie potrafię
    czasem lepiej ,czasem gorzej...

Z przytyciem raczej nie mam problemu dlatego musze uważać co jem. Jak chcesz przytyć to leż do góry brzuchem i wcinaj czekoladki i popijaj energetycznym drinkiem.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał malgoska282 Zobacz post
    a masz sposób na przytycie? bo to ciezko u niektórych ja nie potrafię
    Podwójne kolacje i do spania, przyrost wagi gwarantowany.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja mam jeszcze pyszczek gładki ale jak kiedyś dostane zmarszczki to nałoże więcej pudru, chyba da sie je zapudrować a jak nie to naciąganie skóry jest nieuniknione.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Mąka ziemniaczana.
    To jeden z najtańszych kosmetyków, na który każda z nas może sobie pozwolić. Warto ją wypróbować, bo potrafi zdziałać prawdziwe cuda!

Mąka ziemniaczana nie zatyka porów, jest w 100 procentach naturalna, wygładza skórę i kosztuje grosze. To głównie skrobia. Mimo prostoty, jest uniwersalnym produktem dla skóry i włosów.

Może być sposobem na nadmierne pocenie się i otarcia ciała w postaci zasypki. Polecana jest także do produkcji domowych maseczek. Dodatkowo łagodzi i koi podrażnienia skórne oraz wspomaga leczenie skóry atopowej, egzemy, łuszczycy i świądu.

(gabi/mtr), kobieta.wp.pl

Tylko nie przesadzajcie
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

są podobno jakieś rollery które mają igiełki i odżywia to skórę

Uprawnienia