Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 223

Temat: Ćwicz razem ze mną! ;)

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał Krilady* Zobacz post

Aaa, i propnuję czekoladki wek! Hehe...
    I piwko
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

czeluściach foruma
    O f*ck, no piwo też....

ja mogę ćwiczyć ale czekoladek i piwa se nie odmówie co to to nie,Krilady a czemu się na chodakowskąnie piszesz w sensie nie lubisz czy efektów nie było?
    czasem lepiej ,czasem gorzej...

Dla mnie Chodakowska jest troszkę nudna. A Mel B ma poczucie humoru i widać, że ćwiczy bo poci się razem ze mną, a Ewa ciągle ładny makijaż...

Ale każda ćwiczy co chce

no dokładnie, dla mnie może mieć makijaż ja tam się spociłam sama jak ćwiczyłam,ale spróbuję mel B może akurat bardziej fajna się okaże w sensie ćwiczenia

czeluściach foruma
    Cytat Napisał malgoska282 Zobacz post
    ja mogę ćwiczyć ale czekoladek i piwa se nie odmówie co to to nie,Krilady a czemu się na chodakowskąnie piszesz w sensie nie lubisz czy efektów nie było?
    Wydaje mi się, że nie dam rady...

- - - Dopisano - - -

Tez popróbuję obydwóch, tylko że to aż 40 mi! Ja chciałam tak poświęcić ze 20 min na to..

Jo raz próbowała skalpel... Umierałam!

Początki są trudne. Grunt żeby zacząć i ćwiczyć regularnie. Na początek swoje tempo a z czasem będziemy robiły równo czy to z Ewą czy z Mel B

Jeśli chodzi o Mel B, na jutubie jest jej wyzwanie 30sto dniowe Są to ćwiczenia 40,50, prawie godzinne. Co kto woli

kurde,,,, a mi się nie chce
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

ciężko jest zwłaszcza przez pierwsze 3 dni,zresztą jak z wszystkim jak sie wpadnie w rytm to spoko,ja ćwiczyłam wieczorami koło 22

No to zaczynamy jak dam radę to jeszcze dziś,bo wczoraj tak mnie brzuch bolał że skończyło się na no-spie forte,mam nadzieję że to tylko hormony i @ będzie wracać,bo od ponad roku jej nie mam ale ja chyba zacznę od samych brzuszków a potem,jak się rozruszam to Mel B

Uprawnienia