Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 223

Temat: Ćwicz razem ze mną! ;)

gabi ja jak karmiłam piersią to do ukończenia 1,5 roczku nie miałam @ ciesz się
    czasem lepiej ,czasem gorzej...

Ja tam za @ nie tęsknię,ale ten ból brzucha mnie trochę zaniepokoił,wczoraj tak mi dało w kość że na wieczór nie obyło się bez tej tabletki,a najgorzej było jak chodziłam,aż się zaczęłam zastanawiać czy to nie wyrostek,bo ten ból "skupia się" z prawej strony w dole brzucha a ja sama z dzieciakami w domu bo mąż w pracy dziś też mnie boli,ale mniej niż wczoraj wieczór,jak do poniedziałku nie minie to się chyba wybiorę do lekarza,o ile wcześniej (odpukać) się coś nie wykluje

Mnie tak bardzo bolało. Ale nie tak dlugo, bo kilka godzin Okazało sie, ze bolesna owulacja...

- - - Dopisano - - -

Skalpel nie ejst taki cieżki na jaki wygląda. A dla osób przerażonych proponuję pierwszą częśc skalpela z krzesłem. To tylko 20 minut. A po nim odkryłam mięśnie o których nie miałam pojęcia. Jest na chomiku ten z krzesłem. Zdecydowanie odradzam, w przypadku Ewki, zaczynanie od kilera czy turbo. Jedynei sklapele i 6minutówki. No co najważneijsze

ROZGRZEWKA PRZED KAŻDYM TRENINGIEM

Na yt jest fajna rozgrzewka od Ewki. 4 minuty trwa.

- - - Dopisano - - -

A no i oczywiście dopisuję sie do listy
    Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

Cytat Napisał Krilady* Zobacz post
    A więc tak: grupujemy się tutaj, umawiamy na ćwiczenia i każda każdej pilnuje, żeby je wykonać
    No tóż to grupujcie się i ćwiczcie, a ja obiecuję, że poświęcę się dla Was i będę patrzył, czy wszystkie mięśnie dobrze pracują

Co do mięśni... wczoraj pracował jedynie mój mięsień czekoladożerny
    Ale dzis obiecuję poprawę
    Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

Ja od jutra zaczynam. W week nie żałowałam sobie niczego

Jazda! Jazda! Jazda!

Dziewczyny ja bardzo chętnie ale po porodzie...
    Z Mel B ćwiczyłam bo chciałam schudnąć przed ciążą i w ciągu pół roku schudłam 17 kilo więc da się
    Polecam tą stronkę http://cialosamosieniezrobi.blogspot...tuszcz-na.html z niej też korzystałam
    Powodzenia i z pewnością do was dołączę

ja na razie odpadam jak będę mogła dam znać
    czasem lepiej ,czasem gorzej...

to może się tez zapisze ale nie tak często dam rade, chodze jeszcze na basen i czasem zumbe wiec ze 2 razy w tyg max. dam radę i na mel b tym razem się skusze bo ćwiczylam chodakowska i może efekty zaczynały być ale trzeba na stawy uważać na dłuzsza mete. Faktycznie skalpel nie jest tak ciężki w porównaniu z turbo spalaniem tam wymieklam i się zniechęciłam jakoś
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

I jak tam? Ćwiczycie czy oszukujecie?

Ja miałam od dziś zacząć, ale kapke mnie głowa boli i nie chce, żeby mnie rozbolała bardziej zabieram się za ćwiczenia od jutra

A taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak mi się nie chce, że szok!

Uprawnienia