Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Brenna - Kto na wójta?

@luki to może powiedz jak Holeksy rozmawiają z właścicielami gruntów oferując im po kilka złotych za metr.Mają swojego Mendrka który im załatwi co trzeba jak wygra.
    Osobiście wolę jednak 100 razy Mendrka niż Pilcha,który jest zwykłym urzędasem PO i ludzi ma za nic.Spytajcie się ludzi w Cieszynie jak z nimi rozmawia.Kawał chama i tyle.Nie dziwne że kiedyś nawet ksiądz z ambony go obsmarował.

- - - Dopisano - - -

@A1942 Ja mam taki że Pilch to zwykły urzędas z PO.Dlaczego dodatkowo startuje z list PO do powiatu?Rozdwoi się?Cwaniak i tyle co sprzedał w Cieszynie wszystko co było do sprzedania.

Luki11150. Luki ja już swoje przeżyłem nie jestem młody i wiem coś nie coś o Holeksach. Jeżeli jesteś młody zapytaj rodziców. Jacy to pracodawcy to zapytaj ile płacą pracownikom. Zarobki porównywalne jak w Malwie. Brenna nie dogoni Ustronia, Wisły Szczyrku. Została w tyle. Kiedyś naprawdę jeździło dużo turystów było co robić, teraz nie ma pomysłu i nie będzie. ja nie wierzę w Holeksów żeby coś się działo trzeba wielkich pieniędzy gmina ich nie ma, a Holeksowie jak przyciągną to dla siebie i swojej kieszeni nie dla ludzi nie łudź się. Nikt niczego nie robi za darmo i dla kogoś jedynie ten nad nami. Przeżyłem życie i mogę coś na ten temat powiedzieć. Jesteś nakręcony nie wiadomo przez kogo. Zapamiętaj sobie jedną że żadne grabie nie grabią od siebie tylko do siebie widać to nawet na górze przy korytach.

Do Dill HG
    Chciałbym żeby tu na tym portalu nie oczerniać pluć. O ile wiadomo to Cieszyn sprzedał pan Olbrycht. Pilch w powiecie jest tylko wicestarostą jak wszystko już dawno było sprzedane. Starostą jest Nogawczyk przed nim był Gluza. Starostwo to sprawa powiatu a nie miasta i proszę nie mylić kompetencje ludzi. Do tego ważną rolę odgrywa Rada powiatu składająca się z radnych. Natomiast za Olbrychta burmistrza Cieszyn zaczęła się likwidacja fabryk a nie sprzedaż bo ich nie ma. Później był parę kadencji Ficek a obecnie jest Szczurek i to od nich i rady miasta Cieszyna zależy to co dzieje się w Cieszynie a nie od wicestarosty. Jeżeli coś napiszesz to pisz fakty a nie pisz dla samego pisania i szkalowania. Widocznie nie masz o niczym pojęcia.

Odp dla Luki coś mi sie wydaje ze jesteś bardzo namaszczony przez Holeksów Może się mylę ale coś mi tu śmierdzi że to tak różowo nie będzie z tymi
    Holeksami obym się mylił .

Cytat Napisał luki11150 Zobacz post
    Gościu ty nie masz pojęcia,to co chcą zrobić Holeksy w brennej to jeden z najlepszych pomysłów brenna była by piękna i bogata ludzie by mieli prace przyjezdni by mieli co zwiedzać jak w prawdziwej pięknej turystycznej wiosce a tak mamy guwno nie ma nic bo mamych świrów jeden drugiemu by z dupy wygryzł
    Przeczytałem dokładnie to co piszesz i mam pojęcie co chcą zrobić Holeksowie nie dla Brennej a do swojego businessu i wtedy Brenna nie stanie się bogata bo ludzie przyjeżdżają dla wypoczynku do chodzenia po górach do podziwiania widoków gór a nie dla stworzonego przez Holeksów hajdamaszu. Ilu turystów obecnie przyjeżdżających do Brennej korzysta z ich SPA i z ich obiektu wypoczynkowego. Chyba 99,8% jest na brzegach Brennicy. A co stworzą Holeksowie do zwiedzania, Brenna to nie muzeum do zwiedzania to miejscowość turystyczna gdzie wypoczynek to opalanie nad Brennicą i chodzenie po górach. Brak jest wieczorami rozrywki do młodzieży i dla osób starszych zwłaszcza wieczorem, bo to najbardziej przyciąga i młodych i starszych. Jeśli chodzie o pracę to nawet za komuny wszyscy Breniacy dojeźżdzli do pracy do Skoczowa , Cieszyna, Bielska, i nigdy nie będzie w Brennej zatrudnienia dla Breniaków bo to miejscowość turystyczna. A jeśli chodzi o pracę stworzoną przez Holeksów to ile to jest osób. Najpierw rodzina a potem reszta i za najniższą krajową. a przy planowanym biznesie zatrudnią z 10 ludzi w okresie zimowym. Człowieku nie pisz tak jak pisał Donek dla samego pisania bo naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć. Powinien wybory wygrać Jurek Pilch mieć własną drogę ukirunkowaną przez sibie mądrych radnych przy dobrym doradztwie Breniaków a nie jakiejś Rozwojowej Gminie dla kogo.

Cytat Napisał Iwan Zobacz post
    Przeczytałem dokładnie to co piszesz i mam pojęcie co chcą zrobić Holeksowie nie dla Brennej a do swojego businessu i wtedy Brenna nie stanie się bogata bo ludzie przyjeżdżają dla wypoczynku do chodzenia po górach do podziwiania widoków gór a nie dla stworzonego przez Holeksów hajdamaszu. Ilu turystów obecnie przyjeżdżających do Brennej korzysta z ich SPA i z ich obiektu wypoczynkowego. Chyba 99,8% jest na brzegach Brennicy. A co stworzą Holeksowie do zwiedzania, Brenna to nie muzeum do zwiedzania to miejscowość turystyczna gdzie wypoczynek to opalanie nad Brennicą i chodzenie po górach. Brak jest wieczorami rozrywki do młodzieży i dla osób starszych zwłaszcza wieczorem, bo to najbardziej przyciąga i młodych i starszych. Jeśli chodzie o pracę to nawet za komuny wszyscy Breniacy dojeźżdzli do pracy do Skoczowa , Cieszyna, Bielska, i nigdy nie będzie w Brennej zatrudnienia dla Breniaków bo to miejscowość turystyczna. A jeśli chodzi o pracę stworzoną przez Holeksów to ile to jest osób. Najpierw rodzina a potem reszta i za najniższą krajową. a przy planowanym biznesie zatrudnią z 10 ludzi w okresie zimowym. Człowieku nie pisz tak jak pisał Donek dla samego pisania bo naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć. Powinien wybory wygrać Jurek Pilch mieć własną drogę ukirunkowaną przez sibie mądrych radnych przy dobrym doradztwie Breniaków a nie jakiejś Rozwojowej Gminie dla kogo.
    problem polega na tym, że Jurek Pilch nie ma żadnej drogi a zwłaszcza własnej ukierunkowanej, a przy tym popełnia niebanalne gafy, na spotkaniach chwali się tylko drogami powiatowymi i niczym więcej bo tak naprawdę nic więcej nie ma do powiedzenia .... nie umie rzetelnie odpowiedzieć na żadne pytania a tyłek w kwestiach reszty pytań próbują ratować mu przyszli radni ... co to za wójt może w końcu odrobił by jakieś zadanie domowe i przygotował by się na następne spotkania ... bo jak tak dalej pójdzie to zamiast modrego WÓJTA będziemy mieć osobę która wykończy gminę Brenna....

Zgadzam się,że Pan Pilch nie nadaje się na to stanowisko.Ja stawiam na Pana Rudzickiego,może i jest bez doświadczenia ale gdzieś to doświadczenie trzeba nabyć.Starych wyjadaczy już przerabialiśmy i co z tego wyszło?Uważam,że najwyższy czas dać szansę młodym.

Jak bym był tymi kandydatami to bym nic nie obiecywał bo to puste słowa przy takim zadłużeniu gminy niestety. Jest takie powiedzenie obiecać to nie grzech i takich już wiele było. W Brennej potrzebny jest mądry wójt i z tych kandydatów widzę tylko Pilcha, Heller wiekowy a reszta to marionetki sterowane przez przedsiębiorców Rozwojowa Gmina. Marionetek nam nie trzeba. Ja znam tych przedsiębiorców i osoby starsze też ich znają zostawiam to bez komentarza, powiem tylko tyle im nigdy nie chodziło o Brenną tylko o własną kasę.

- - - Dopisano - - -

Może Pan Rudzicki byłby dobrym wójtem nie przeczę ale już wziął pieniążki od Rozwojowej gminy na reklamę wyborów i po co. Byłby, za nim gdyby kampanię robił sam był wójtem i razem z nowa Radą Gminy i doradztwie Breniaków bo ludzi trzeba słuchać bo to oni go wybierają i im służy, bycie wójtem to służba publiczna. To rada na przyszłość. Fora internetowe to ułamek tego co ludzie w Brennej mówią, trzeba wsłuchać się w te wypowiedzi bo w każdej wypowiedzi jest krzty prawdy i samemu znaleźć prawdę pośrodku. Przedsiębiorcy przedsiębiorcami trzeba im nie przeszkadzać nie utrudniać wspierać i pamiętać przy tym że wszyscy przedsiębiorcy mają równe prawa. Przedsiębiorców Gmina nie dotuje.

W żadnym wypadku nie idźcie na wybory! To daje legitymację władzy do dalszego nie robienia! Popatrzcie tutaj:
    http://finanse.wp.pl/kat,1013819,tit...wiadomosc.html
    Przejrzyj na oczy polaczku!
    Jesteśmy 25 lat po upadku PRL a stoimy gorzej od Słowacji.
    A zadaj sobie pytanie: Czy zarabiasz tą deklarowną polską średnią 635 EURO
    TO GDZIE JESTEŚ POLACZKU? GDZIE
    NIE IDŹ NA WYBORY! NIE DAWAJ LEGITYMACJI TEJ WŁADZY

Cisza wyborcza - temat zamykam
    Talent to kwestia szczęścia. Najważniejsza w życiu jest odwaga.

— Woody Allen

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia