Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Temat: Kto zostanie Burmistrzem Cieszyna?

sprzedał dworzec
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

niestety żadne podane nazwisko nic mi nie mówi więc jak mniemam lista zasług tych ludzi dla miasta długa nie jest więc podaruję sobie te wybory i pójdę na browara

Co porobił?

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    sprzedał dworzec
    Nie do końca. Inwestor który kupił jeszcze na nim zarobił bo sprzedał drugi raz z zyskiem
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał Natasza Gorzołka Zobacz post
    W Cieszynie zapowiada się emocjonująca walka o urząd burmistrza. Na razie potwierdzili swoje kandydatury: Bożena Kotkowska, Danuta Łabaj, Mariusz Andrukiewicz, Krzysztof Herok, Ryszard Macura i dotychczasowy włodarz miasta, Mieczysław Szczurek. Na kogo zamierzacie głosować?
    No z tej pięknej Drużyny Pierścienia, to można zagłosować tylko na Heroka.

Uargumentuj to jakoś
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Co porobił?

- - - Dopisano - - -

Nie do końca. Inwestor który kupił jeszcze na nim zarobił bo sprzedał drugi raz z zyskiem
    Jak można sprzedać z zyskiem? to chyba za tanio miasto sprzedało?, nie są kompetentni na swoich stanowiskach?
    może warto to zmienić? Ja za swoją pracę jestem rozliczany.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli mnie pamięć nie myli to w przetargu zdobyli za 3,4 mln, później sprzedali chyba za 4,2 innemu.

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Jak można sprzedać z zyskiem? to chyba za tanio miasto sprzedało?, nie są kompetentni na swoich stanowiskach?
    może warto to zmienić? Ja za swoją pracę jestem rozliczany.
    To nie miasto sprzedawało. Miasto nie kupiło. A to różnica. Wybory niby tuż tuż a ja jeszcze żadnej z tych mordek na plakatach nie widziałem.

No nie sprzedawało miasto ale narzuciło przeznaczenie planem zagospodarowania i warunkami przetargu. Kto wie, czy nie było zmowy która doprowadziła do sprzedaży za psie pieniądze tylko po to, żeby od razu sprzedać drożej, a różnicą podzielić się pod stołem. Dlaczego nie, skoro obecny burmistrz załatwił sobie negocjacje w sprawie Termiki za zamkniętymi drzwiami i nikt nie ma w to wglądu dopóki nie oznajmi, jaki deal załatwił?

Bożena Kotkowska wczoraj zrezygnowała z kandydowania na burmistrza Cieszyna: http://www.wybory.ox.pl/wiadomosc,28...rezygnuje.html
    Przekazała swoje poparcie Danucie Łabaj. Jak myślicie, czy pora, by burmistrzem miasta została kobieta? Wsparcie Kotkowskiej pomoże Łabaj?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia