Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Kto na wójta w Dębowcu?

Ja czytając ten tekst p. Brudny bardziej zrozumiałam, żeby nie dążyć do tego że nie będziemy mieli w gminie zbyt dużo terenów zielonych
    a poza tym to podoba mi się że p. Brudny chce zadbać o oświatę, bo obecny wójt to jeśli chodzi o oświatę to tylko próbował pozamykać szkoły "na wioskach" a z Dębowca próbował zrobić pseudo metropolie. Ja mam dwoje dzieci i przy obecnej ilości dzieci w szkole podstawowej w dębowcu (uczą się już na dwie zmiany) gdyby tak jak chciał p. Branny zamknąć szkoły w Simoradzu i Iskrzyczynie to ja nie wiem... dzieci chyba by na 3 zmiany chodziły do szkoły, ale według niego to by było dobre, bo nie byłoby trzeba tylu nauczycieli i tu ma racje, ale gdzie tu jest dobro dzieci?
    Ja jako mieszkanka spoza Dębowca czuję że całe pieniądze idą na Dębowiec a o reszcie sołectw się zapomina... Choćby przykład Dębowianki która uciekła z Dębowca bo nie dostawali tu złamanego grosza, a dziewczyn nie było stać na samodzielne pokrywanie wszystkich kosztów wyjazdów... smutna prawda, obecny Wójt nie przepada za sportem to i cała gmina powinna przestać go uprawiać... takie jest moje subiektywne odczucie, czy to się komu podoba czy nie

a nawiasem mówiąc obojętne na kogo zamierzacie głosować to idźcie do wyborów, żebyście potem nie narzekali...

Cytat Napisał Coolmen Zobacz post
    Widać, że kandydatka na naszego Wójta Jadwiga Brudny nie ma w ogóle wizji rozwoju gminy. Pisze, że szczególną uwagę zwróci na sprawy związane z oświatą, a w następnym zdaniu, "Nie dążmy do tego, aby zabudować naszą Gminę tylko starajmy się pomóc w rozwijaniu agroturystyki". To jak chce zapełnić szkoły dziećmi, skoro nie pozwoli budować domów?
    Jak dla mnie to chodzi tutaj o to by nasz Gmina nie stała się drugą Brenną gdzie pół śląska pobudowało sobie domki gdzie popadnie i w efekcie ani gmina ani mieszkańcu nic z tego nie mają poza straszącymi pustkami budynkami

Co do osławionej już tężni solankowej to ciekawe ile jeszcze osób pamięta że było to jedno z głównych haseł przeciwko poprzedniemu wójtowi kiedy to Pan Branny szedł po władzę bo kto ma dać kasę na utrzymanie grzybka ciekawy jestem aktualnej wizji wójta na wykorzystanie tężni bo zakładam że koszty jakie generują są wielokrotnie większe niż stary grzybek...

Jadziu! Nie jesteś już pierwszej młodości! Daj sobie spokój! Wszyscy widzimy że chcesz dociągnąć do emerytury i trochę ją poprawić dodatkowymi czterema latkami! Wszyscy wiemy że twoim marzeniem jest zemsta na wójcie Brannym. On przynajmniej coś robi a ty niż wejdziesz w klimaty rządzenia gminą braknie ci kadencji i przejdziesz na emeryturkę no i niestety tylko gmina i mieszkańcy na tym ucierpią!
    Ludzie głosujcie na Brannego! Nie dajcie się zwieść kobiecie!
    Niech żyje młodość!

- - - Dopisano - - -

Jadziu Dlaczego startujesz z "po" Jak wygrasz wybory kto będzie rządził gminą Tusk, Węglarzy czy jeszcze ktoś inny? Załatwi sobie przy okazji parę prywatnych interesów
    Szkoda że nie wystartowałaś z naszego miejscowego klubu sportowego "Wyzwolenie" Simoradz Słyszałem że pokłóciłaś się z nimi i dlatego wybierasz platformę
    Pamiętaj że Niezgoda rujnuje!
    Ostatnio edytowane przez Coolmen ; 13-11-2014 o 08:46

ODPOWIEDŹ NA WPIS "distriel". Co za bzdury tu wypisujesz odnośnie szkoły. Moja wnuczka uczęszcza do szkoły w Dębowcu i nie są prowadzone tam zajęcia na dwie zmiany. W ogóle to bardzo dobra szkoła, a mam porównanie bo druga wnuczka uczęszcza do Cieszyna i nie jest tak zadowolona jak ta z Dębowca. Zatem drogi "distriel" najpierw proszę sprawdzić informację a nie wprowadzać mieszkańców gminy w błąd.

Cytat Napisał Cieszyniok_1 Zobacz post
    ODPOWIEDŹ NA WPIS "distriel". Co za bzdury tu wypisujesz odnośnie szkoły. Moja wnuczka uczęszcza do szkoły w Dębowcu i nie są prowadzone tam zajęcia na dwie zmiany. W ogóle to bardzo dobra szkoła, a mam porównanie bo druga wnuczka uczęszcza do Cieszyna i nie jest tak zadowolona jak ta z Dębowca. Zatem drogi "distriel" najpierw proszę sprawdzić informację a nie wprowadzać mieszkańców gminy w błąd.
    W takim razie bardzo cie przepraszam Cieszyniok, bo obecny Wójt p. Branny podał nam taką informacje jak już wywalczyliśmy żeby szkoły w Simoradzu nam nie zlikwidowali. Mniej więcej powiedział tak: "cieszcie się bo w dębowcu nie ma takich luksusów jak w prywatnej szkole, że jest po 10 dzieci w klasie, tam się dzieci uczą na dwie zmiany", mam nauczkę na przyszłość że p. Branny nie wie co mówi, ostatni raz uwierzyłam w to co powiedział, chociaż już nie raz zdarzało mu się gadać głupoty

pozdrawiam wszystkich i nie ważne na kogo będziecie głosować, tylko idźcie do wyborów

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia